Antalyaspor “şimdilik” Eto’o’ya emanet

Geldiği ilk günden itibaren Antalyaspor’u sahiplenen Samuel Eto’o, kırmızı beyazlı takım için hocalık da yapmaya başladı. Teknik direktör Yusuf Şimşek ile yollarını ayıran Antalyaspor’un bugünkü idmanını yardımcı antrenör Mehmet Uğurlu yönetirken, taktik çalışmasını Eto’o yaptırdı. Eto’o takım arkadaşlarına yapmaları gerekenleri tercüman aracılığıyla iletti.

İDMANLARI UĞURLU İLE ETO’O KOORDİNE EDECEK
Antrenmanı izleyen Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Altyapı Koordinatörü Mehmet Uğurlu’nun yeni teknik direktör gelene kadar takımı çalıştıracağını vurgulayarak, takımın hem ağabeyi hem kaptanı Eto’o ile birlikte iyi bir koordinasyon ekibinin kurulduğunu söyledi.

Ekibin yoğun bir antrenman ile işe giriştiğini ifade eden Başkan Gencer, “Yeni teknik direktör, bugün de, bir hafta sonra da olabilir. Hata yapmamamız gerekir. İnce eleyip sık dokuyoruz. Dün yönetim kurulu toplantısı bitmeden 50 teknik direktör ismi bize teklif edildi. Bunlar her zaman olağan olaylardır. Ama yönetim kurulu olarak acele etmeme gibi bir prensip kararı aldık. Birkaç isim üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu isimler doğrultusunda çalışmalarımıza başlayacağız. Antalyaspor’un menfaatleri doğrultusunda son noktayı koyacağız” diye konuştu.

“YERLİ VE YABANCI HOCALARLA GÖRÜŞÜYORUZ”
Sergen Yalçın, Hamza Hamzaoğlu, Bülent Uygun, Ertuğrul Sağlam gibi teknik direktörlerin isminin Antalyaspor ile anılması üzerine Başkan Gencer, “Biz şu ana kadar bu isimlerin bir tanesi ile görüşme yaptık. Onun dışında kimse ile görüşmedik. Düşündüğümüz hoca Türkiye’de çalışmamış bir hocadır. Telefon görüşmemizde önemli olan Antalyaspor’da hedefinin olduğu doğrultuda görüştüğümüz için ilk önce Antalyaspor’u düşünüp düşünmediklerini soruyoruz. İlk önce emin olmalıyız, ardından teklifimizi yapmalıyız” değerlendirmesini yaptı.

Önceki İçerikPodolski anlayamadı: Şimdi bu neyin protestosu!
Sonraki İçerikGürcan Bilgiç’ten babaya veda yazısı: Güle güle babam…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz