Robin van Persie: “Güzel bir galibiyet oldu”

Robin van Persie, Kasımpaşa karşısında daha çok önde bastıklarını, bu sayede ikinci topları aldıklarını ve 3-1’lik skorla güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Robin van Persie, “İyi maç oldu. Geçen haftaki Antalyaspor maçına kıyasla büyük bir fark vardı. Herkes daha önde bastı takım halinde. Bu bizim daha çok ikinci topları almamızı sağladı. Daha çok kontrol ettik. 2 güzel gol bulduk maçın ilk yarısında” dedi.

Taraftar desteğini de değerlendiren Hollandalı yıldız oyuncumuz, “Onların desteği inanılmazdı. Onların desteğini oyundan alındıktan sonra da hissettim. Onların desteğini duydukça daha fazla koşma, elinden gelenden fazlasını yapma isteği doğuyor. Onlar 12. adamımız. Gol için de mutluyum. İyi bir penaltı ve güzel bir galibiyet oldu” şeklinde konuştu.

kas55_49034_7849898

Diego Ribas: “Agresif görüntümüz galibiyeti getirdi”

Kasımpaşa karşısında gol perdesinin açılışını yapan Diego Ribas, saha içi davranışlarının ve agresif görüntülerinin galibiyeti getirdiğini söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Diego Ribas, “İnanıyorum ki takım bugünkü gibi oynarsa işler kolaylaşır. Saha içi davranışlarımız, agresif görüntümüz, hareketlerimiz işi kolaylaştırdı ve galibiyete ulaştık. Bu şekilde kendimi daha rahat hissettim ve futbolum daha iyi göründü” dedi.

Gol sonrası sevinciyle ilgili de konuşan Ribas, “Gerçekten çok büyük bir duygu patlamasıydı. Taraftarlarımızın bana gösterdiği sevgiyi biliyorum. Hem iyi hem kötü günde yanımdalar. O golden 1-2 dakika önce iyi bir pozisyonu değerlendiremedim ve iyice hırslandım. Golden sonra büyük keyif hissettim ve bu anı taraftarlarımızla hırsımı göstererek paylaştım” ifadelerini kullandı.

fbbbbks6_49034_8039176

Luis Nani: “3 puan için çok hırslıydık”

Luis Nani, Kasımpaşa maçında iyi bir oyunla önemli bir galibiyete imza attıklarını söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa karşılaşmayı değerlendiren Nani, “Aslında bu fark maça başladığımız andan itibaren belliydi. Maça farklı bir davranış, farklı bir istekle başladık. 3 puanı almak için çok hırslıydık. Kendi sahamızda, kendi taraftarımızın önünde maçın öneminin farkındaydık. Kazanmanın kıymetli olacağının farkındaydık. Her şeyimizi vermeliyiz düşüncesiyle maça girdik. İyi bir maç çıkardık. 3 puan bizim için güzel oldu” dedi.

Şubat ayında oynayacakları maçlar içinse Portekizli oyuncu, “Bizim için önemli bir ay. Belirleyici nitelikte kritik maçlara çıkacağız. Eğer bu karşılaşmalardan galibiyetle ayrılırsak; galibiyet serisi yakalayabilirsek, sezon sonunda bizim için değerli olacaktır. Kuvvetli rakiplerle oynayacağız. İyi sonuçlar alıp önemli galibiyetlerle bu ayı tamamlamak istiyoruz. Yolumuza bu şekilde devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

nani538_49037_8136212

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here