Cenk: “Hoca bizi oyuna alarak doğru yaptı”

Cenk Tosun, ikinci yarıda oyuna girip gol attığı Başakşehir maçı sonrası “Hoca değişikliklerle doğru hamleler yaptı. Quaresma da ben de takıma bir sıcak hava kattık” dedi.
90 dakika tek kale oynadıklarını ve çok şanssız goller yediklerini savunan Cenk Tosun, “2-0 yenik durumdayken bile inancımız vardı maçı çevireceğimize. 2-2’yi yakaladık ama malesef çeviremedik. Ama bu 1 puan belki de sezon sonu bize şampiyonluğu getirecek” dedi.
Devre arasında ne konuştukları, nasıl motive olduklarıyla ilgili soru üzerine ise golcü oyuncu, “Hoca değişikliklerle doğru hamleler yaptı. Quaresma da ben de takıma bir sıcak hava kattık” dedi.
Cenk sözlerini “Malesef yenemedik, üzgünüz ama 1 puan için de mutluyuz” diyerek tamamladı. (ntvspor)

atibab

Atiba Hutchinson: ‘Bu maçtan dersler çıkarmalıyız’

Atiba Hutchinson: “İyi bir rakibe karşı zor bir maç oynadık. Oyunun büyük bir bölümünde kontrolü alamadık. İkinci yarının son bölümünde baskı kurduk ve iki gol çıkardık. Bu maçtan dersler çıkarmalıyız. Kapanan rakiplerin direncini kırma konusuna odaklanmalıyız.”

abeckb_8

Andreas Beck: ‘2-0’dan sonra bir puan almak önemli’

Andreas Beck: “Zor maç olmasını bekliyorduk öyle de oldu. Geri dönmemiz önemliydi. Rakip iyi kapandı. Birçok fırsat yakaladık. Bir puanın değerini bilmeliyiz. Buraya kazanmak için gelmiştik. 2-0’dan sonra bir puan almak önemli.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here