8. BUSINESS TENNIS CUP TURNUVASI’NIN

BU YILKİ ŞAMPİYONU ODEABANK

Bu yıl sekizincisi düzenlenen ve 16 şirketten 200 sporcunun mücadele ettiği Business Tennis Cup Turnuvası’nın şampiyonu Odeabank oldu, ikincilik ödülünü  ise QNB Finansbank sporcuları kazandı. Odeabank ve QNB Finansbank arasındaki heyecanlı  final mücadelesi 3-1 sonuçlandı. Kazanan takımların sporcuları, ödüllerini 20 Kasım 2019  tarihinde, Mövenpick Hotel İstanbul’da düzenlenecek olan ödül töreninde alacaklar

 

22-23 Haziran tarihlerinde başlayan 8. Business Tennis Cup, 5 Kasım 2019 tarihinde Ulus Tenis Akademisi’nde oynanan final maçlarıyla sona erdi. Bu sene turnuva geçen yıllardan farklı olarak, ülkemize yeni tenis severleri kazandırmak amacıyla uzun bir eğitim süreci ile birlikte  gerçekleştirildi.

Bu yıl turnuvada, Kpmg Turkey, Mapfre Sigorta, Amerikan Hastanesi, QNB Finansbank, Odeabank, Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Unilever, Eczacıbaşı, Mercedes, Arçelik, Kibar Holding, Mövenpick Hotel Istanbul, Vodafone ve Agency Look takımları şirketleri adına yarıştı.
QNB Finansbank, Amerikan Hastanesi, Mövenpick Hotel Istanbul, ve Ulus Tenis Akademisi sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Türkiye’nin önde gelen özel şirketlerinin çalışanlarının mücadele ettiği turnuvanın maçlarını her yıl olduğu gibi, bu sene de Merkez Hakem Komitesi tarafından atanan hakemler yönetti.

Business Tennis Cup turnuvaları, milli tenisçimiz Arda Saran’ın kurucusu olduğu EveryThink Sports & Entertainment Şirketi  tarafından gerçekleştiriliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here