“Vestel Sağlık Yolları”yla
Yollar Bisikletlenecek

52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun Çırağan Sarayı’nda düzenlenen tanıtım toplantısına katılan Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, “Bir ilimizde şehir ile organize sanayiyi birbirine bağlayan bir bisiklet yoluna sponsor olduk. Projemizin ismi; ‘Vestel Sağlık Yolları’. İşçilerimizin aynen medeni ülkelerde olduğu gibi sağlıklı ve emniyetli bir şekilde bisikletle fabrikaya gelmesine vesile olacağız” dedi. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na, sporu tabana yaymak için sponsor olduklarını belirten Güler, “Kısa vadede değil, uzun vadede bisiklet sporunun ailelere, bireylere inmesi için bu sponsorluğumuz devam edecek” diye konuştu.
24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun tantıım toplantısında konuşan Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, “Vestel olarak 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na sponsor olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıl sponsor olduğumuzda yine dünyada bir ilki gerçekleştirmiştik. Dünyada ilk kez uluslararası bir yarış bir fabrikadan geçmişti ve tüm dünya bunu yayınlamıştı. Dünyanın dört bir yanından sporcular dünyanın dört bir yanına ihracat yapan bir fabrikadan geçmişti. 152 ülkeye ihracat yapan Vestel City’den 50’den fazla ülkeden gelen sporcular geçmişti” dedi.

1460374897_Ergun_Guler_02

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda sporu tabana yaymak için yer aldıklarını belirten Ergün Güler, “Kısa vadede değil, uzun vadede bisiklet sporunun ailelere, bireylere inmesi için bu sponsorluğumuz devam edecek” diye konuştu. Bir ilde şehir ile organize sanayiyi birbirine bağlayan bir bisiklet yoluna sponsor olduklarını belirten Güler, “Vestel Sağlık Yolları” ile çalışanların işyerine, fabrikaya gelmesine vesile olacaklarını ve sağlıklı yaşamı ve sporu teşvik edeceklerini söyledi.

Sosyalleşmeye de katkı sağlayacaklarını belirten Güler, sözlerine şöyle devam etti: “İnsanların sosyalleşmesine de katkı sağlayacağız. Çünkü o yol hafta sonunda da aileler ve çocuklar tarafından kullanılacak. En önemli katkılarından birisi de tabi ki çevreye olacak. Hem zehirli atıkların, hem de trafik yoğunluğunun şehirlerimizde azaltılması anlamında. Bunun devamını inşallah diğer şehirlerde de yapacağız. Sadece fabrikalarla evleri değil, aynı zamanda da okullarla evleri bisiklet yollarıyla birbirine bağlayarak trafik sorununa çözüm üretmeyi ve sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi hedefliyoruz.”

fft261_mf8907077

Fahri Kasırga: Vestel’in projesi örnek olmalı
Toplantıda konuşan Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ise “Vestel Sağlık Yolları Projesi”nin çok önemli ve değerli olduğunu belirterek “Vestel’in attığı adımı çok değerli buluyorum. Çok saygıdeğer bir proje olduğuna inanıyorum. Projenin, bisiklet kültürünün halkımızın tüm kesimine yayılması adına örnek olması gerektiğini düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here