52 çoçuk PERPA Kartalları’yla statta öğle yemeği keyfi yaşadı

Perpa Kartalları, çocukları spora alıştırmak için düzenledikleri etkinliğin ilk bölümünde, çocukları Şişli Belediyesi’nin de katkılarıyla ilkokullarından alarak öğretmenlerinin gözetiminde Vodafone Arena’ya götürdü.

Perpa Kartalları Derneği, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü Dernekler Yönetsel Genel Sekreterliği’nin de katkılarıyla önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Şişli Halide Edip Adıvar İlkokulu’ndan 1. sınıf öğrencisi 52 minik futbolsever, Beşiktaş’la buluştu.
Perpa Kartalları, çocukları spora alıştırmak için düzenledikleri etkinliğin ilk bölümünde, çocukları Şişli Belediyesi’nin de katkılarıyla ilkokullarından alarak öğretmenlerinin gözetiminde Vodafone Arena’ya götürdü. Kartal Yuvası’nda sevimli futbol tutkunlarına Beşiktaş formaları hediye edildi. Üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu formalarını giyen çocuklar çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Aslında başka takımları desteklediklerini belirten birkaç küçük futbolsever ise “bugünlük biz de Beşiktaşlıyız” diyerek Kara Kartal işareti yaptılar. Perpa Kartalları, Halide Edip Adıvar İlkokulu için futbol ve basketbol topları bağışı da gerçekleştirdiler.
Formalarını giyen çocuklar uzman rehberler eşliğinde Beşiktaş Müzesi’ni gezdiler. Beşiktaş tarihi, yönetimi ve oyuncuları hakkında bilgi aldılar. Müzede çocuklar için hazırlanan alanda oynayarak keyifli vakit geçirdiler.
Çocuklar müzeden sonra Vodafone Arena stadına geçtiler. Öğle yemeklerini tribünde yiyerek stadın keyfini çıkardılar.
Perpa Kartalları, çocuklarla kurdukları sıcak iletişimle dikkat çekti. Çocuklarla beraber eğlendiler ve çocuklara Beşiktaşı anlatarak, takım sevgisini aşıladılar.
Perpa Kartalları Dernek Başkanı Rıdvan Tuna, futbolu çocuklara sevdirmek, ülkemizin köklü spor kulüplerinden Beşiktaş’ı genç kuşaklara tanıtmak amacıyla gerçekleştirdikleri organizasyondan duydukları mutluluğu dile getirdi. Perpa Kartalları Dernek Üyeleri Hacı Demir, Nihat Sarayönü, Nezih Sarayönü ve Ömer Özgül çocukların Beşiktaş’a ilgisi ve mutluluğu karşısında büyük sevinç duyduklarını belirttiler.
Organizasyonda Perpa TV ve Beşiktaş TV de hazır bulunarak hem çekim yaptılar hem de çocukların sevincine ortak oldular.

Perpa Kartalları kimdir?
Perpa Ticaret Merkezi yönetimi ve esnafından Beşiktaş sevdalılarının kurduğu Perpa Kartalları Derneği başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. 2010 yılında kurulan derneğin üyelerinin arasında 150 BJK kongre üyesi ve 20 divan kurulu üyesi bulunuyor. Kurulumunun ardından Beşiktaş yönetiminin ileri gelenlerini Cemile Sultan Korusu’nda yemekte ağırlayarak çalışmalarına başlayan Perpa Kartalları, birçok organizasyon gerçekleştirdi. BJK Başkanı Fikret Orman’ı Perpa’da ağırlayarak Perpalılarla buluşturdu. Denizbank BJK Bonus tanıtım organizasyonunu yürüttü. Kartalcell, Kartalnet, Beşiktaş Dergisi standlarını Perpa’da kurarak abone sayısının artırılması çalışmaları gerçekleştirdi. Feda sezonunda feda organizasyonu ile kulübe destek oldu. BJK’nin Ece Kaya Anısına Futbol Turnuvasına sponsor olan Perpa Kartalları, üyelerinden oluşan futbol takımıyla da turnuvada yer aldı. İnönü Stadına veda gezisi, BJK Müzesi gezisi, dernek üyeleri ile maç katılım ve kahvaltı organizasyonları, Beşiktaş U-17 şampiyonluk yemeğine katılım ve destek gibi birçok çalışma Perpa Kartalları tarafından başarıyla yürütüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here