İlhamını taraftarından, kültüründen ve Milan tutkusundan alan yeni PUMA AC MILAN 2018/19 iç ve dış saha formaları satışa çıktı. Forma, canlı kırmızı ve siyah renkleriyle takımın kalbindeki ateşi yansıtırken, sade ve klasik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Avrupa futbolunun büyük kulüplerinden AC Milan’ın, ilhamını taraftarının güçlü ruhundan, kültüründen ve futbol tutkusundan alan yeni sezon PUMA AC MILAN iç ve dış saha formaları satışa çıktı. Kulübün tarihinin ve geleneğinin oluşmasında büyük rol oynayan ilk PUMA AC Milan formasından bugüne değişmeyen canlı kırmızı ve siyah renkleri yeni sezonda da takımın kalbindeki ateşi temsil ediyor.

Vintage esintili düğmeli yakası yirminci yüzyıl formalarındaki klasik ve sade hissi kuvvetlendirirken, boyun kısmında yer alan ‘Il Diavolo Rossonero’ (The Red Devil) ikonu kulübün kurucusu Herbert Kilpin’in efsaneleşmiş sözünü “Biz şeytanlar takımıyız. Renklerimiz ateşi yansıtan kırmızı verakiplerimizde yarattığımız korkuyu yansıtan siyah” tasarıma döküyor. AC Milan PUMA iç ve dış saha formaları PUMA mağazaları ve Puma.com.tr online mağazada satışa sunuluyor. AC Milan iç ve dış saha formalarının tanıtım videosunu izlemek için: https://youtu.be/m-Z_YnB2vM0

PUMA, etkileyici kadrosunun bir parçası olan AC Milan’ın yanı sıra, Borussia Dortmund, Arsenal FC, Olympique de Marseille veİtalya, İsviçre, Uruguay, Senegal ve Sırbistan gibi milli takımların da yanında yer alıyor. Ayrıca PUMA’nın futbol portföyünde Romelu Lukaku, Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Sergio Agüero, Marco Reus, Julian Weigl, Adam Lallana, Cesc Fàbregas, Mario Balotelli, Héctor Bellerín, Petr Čech, Gianluigi Buffon, Nacho Monreal, Allan Saint-Maximin ve Marco Arnautovic gibi dünyanın en iyi oyuncuları yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here