Acun Lig Maçlar?

Acun Ilıcalı’dan yeni program

TV8’i satın aldığı günden bu yana yeni programlar ile kanalı yükseliş trendine sokmayı başaran Acun Ilıcalı, bu kez de bir spor programı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Spora olan tutkusu ile bilinen Ilıcalı, kısa bir süre içerisinde TV8’de sporla ilgili bir yarışma programının yayında olacağını müjdeledi. Ilıcalı, yarışma programını twitter hesabından açıkladı.

4 büyük takımın formasını giyen efsane futbolcuların içerisinde olacağı bir turnuva düzenleneceğini açıklayan Ilıcalı, “Efsanelerin buluştuğu salon turnuvası çok yakında TV8’de! 4 Büyükler Salon Turnuvasında futbolumuzun unutulmayan isimleri sahada olacak. Sakarya Kapalı Spor Salonu’ndaki futbol şöleni 2 hafta sürecek” ifadelerini kullandı. Ilıcalı, ödül olarak ise 500 bin tl verileceğini ve bu ödülün, ihtiyaç sahibi eski futbolcular için harcanacağını açıkladı. İlk maç 2 Ocak saat 20.00’da TV8’de yayınlanacak.

Acun Ilıcalı daha önce de eski şöhretlerin mücadele edeceği bir lig oluşturmuş, ünlü isimlerin yer aldığı büyük proje beklenen reytingi alamayınca Show TV yönetimi tarafından erken bitirilmişti. Show TV, prime-time’daki maçlarda kazanan takıma 100 bin TL, “Devler Ligi”ni şampiyon bitiren takıma da 3 milyon TL ödül vereceğini açıklamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here