Fenerbahçe’de Ali Koç’un yeni dönemdeki yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Jose Mourinho transferinde yaşanan süreci anlattı

Fenerbahçe’nin Jose Mourinho transferinde aktif rol oynayan ve Başkan Ali Koç’la birlikte İngiltere’ye giderek Portekizli hocayı getiren Acun Ilıcalı, transfer sürecini anlattı. Ekol TV’ye konuşan Acun Ilıcalı şunları söyledi:

“Çok güzel bir duygu. Böyle marka, dünyanın konuştuğu bir ismin Fenerbahçe’yi tercih etmesi büyük bir gurur. bir Fenerbahçeli olarak gurur duydum. Öyle bir kulübüz ki Mourinho koşa koşa geliyor. İkna etmek için hiç zorlanmadık. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü bilen bir teknik direktör. Sadece inandırmak gerekti. Başkanımız bu konuda gerçekten şov yaptı.”

“Dışarıdan da içeriden de elimden geleni yaparım. Şu duyguyu hiçbir şeye değişmem. Tüylerim diken diken oldu. Bu kadar taraftar bugün buraya Fenerbahçe’sine destek vermek için gelmiş. Bir teknik direktöre hoş geldin demek için tribünleri doldurmak Fenerbahçe’nin farkı.”

“Hocamız bir kere futbola aşık. 10 cümlesinin 9.5’u futbolla ilgili oluyor. Kendini futbola adamış bir isim. Zeka konusunu konuşmamıza gerek yok zaten. Çok önemli bir marka. Onun konuşmalarını dinlemek bile mutlu ediyor.”

Önceki İçerikArda Güler’den İspanyolca mesaj
Sonraki İçerikMehmet Demirkol’dan Mourinho yorumu: Gözlerindeki ışığı gördüm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz