Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, A Spor’a konuştu:
“Arda Güler çok yetenekli. Ali Koç başkanı dinlemeli. Bir sezon daha kalmalı ve kendini bulmalı. Ona yardımcı olunmalı. Ailesiyle bile birlikte gitse, harcanması kolay olur. Hayatın gerçekleriyle yüzleşmeli. En az bir sene kalsın, ağabeyi olarak bunu tavsiye ederim. Bu kadar talep varken, 17,5 Milyon Euro az değil, çok fazla da değil. Bu aslında göreceli. Bir sene oynadıktan sonra değeri katlanabilir. Arda Güler daha fazla kazanabilir. Şu an giderse kaybolabilir. Fenerbahçe’nin futbolcusu ama gittiğinde destanlar yazsın.”

“Fenerbahçe ile düşman değiliz. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe’nin rekabetleri olmasa, futbol böyle güzel olmaz. Aziz Yıldırım ile beraber çok iyi işler yaptık. Yayın hakları gibi… Biz düşman değiliz. Zaman zaman provoke edici laflar ettik ama kötü niyetli değildik. Biz her zaman beraber oturur, konuşurduk. Şu an öyle bir görüntü görmüyorum. Aslında şu an olan durum anormal.”

“Burak Elmas yanlış yaptı. Bir Galatasaray Başkanı, bir teknik direktörün (Fatih Terim) şemsiyesi altında seçime girmez. Hatasını anladı ve kabul etti. Galatasaray’da başkanlık makamı zedelendi. Sonra olgunluk gösterdi ve gereğini yaptı. Gereğini yaptığı için teşekkür ederim. Teknik direktörü gönderdi, sonra seçim kararı aldı ve kendisi girmedi. Bu da bir yürek gerektirir.”

Önceki İçerikCeyla Büyükuzun: Spor spikerliğinin kadını erkeği olmaz
Sonraki İçerikYunus Emre Yol Şampiyonası Etabı 23-24-25 Haziran’da Eskişehir’de yapılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz