Adnan Polat: Benim dönemimde yapılan stada bile 10 senedir adımımı atmadım

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, 11 Haziran’daki seçim öncesi ilginç bir değerlendirmede bulundu. Başkanlık seçiminde aday olan iki isimle de görüştüğünü belirten Adnan Polat, şu detayları anlattı:

“Eşref Bey (Hamamcıoğlu) ile genel olarak Galatasaray’ı konuştuk, proje bazlı bir konuşmamız olmadı. Birlik beraberlik, sportif başarı üzerine konuştuk. Dursun Bey (Özbek), gayrimenkul konusunda benim fikrimi almak istedi. Florya ve Mecidiyeköy projesinden bahsetti. Bunların hesabını kitabını yaptık ve bu gelirler eğer Galatasaray’ın borçlarına ayrılırsa, kulübün borçları bu projelerle sıfırlanıyor. Belli tecrübeleri de var, daha önce başkanlık yaptı. Yeni bir başkan geldiğinde içinde bulunduğu dünyayı anladığında aradan 1 sene geçiyor. Eşref Bey bu konularda iş hayatından geldiğinden tecrübesi vardır ama Dursun Bey daha önce başkanlık yaptığından daha tecrübeli. Dursun Bey bizden destek istedi. Ben de Galatasaray’ın menfaati için her konuda yardımcı olacağımı söyledim. Dursun Bey’in bu anlamda bir adım önde olduğunu düşünüyorum.”

“BUNLAR NE ZAMAN YAPILIRSA O ZAMAN STADA ADIMIMI ATARIM”

“Galatasaray’a bir gün tekrar başkan adayı olur musunuz” sorusuna ise Polat şu cevap verdi:

“Gönlümün bir tarafı her zaman Galatasaray’da. Kongre, idari ibrasızlıklarla ilgili nezaketsizliği kaldırmadığı sürece ben sadece kulüpten içeri oyumu kullanmak için girerim. Onun dışında hiçbir aktivitede yokum. Benim dönemimde yapılan stada bile 10 senedir adımımı atmadım. Sadece bana değil, rahmetli Mustafa Cengiz’e, Burak Elmas’a yapılanları ortadan kaldıracak bir nezaket gösterisinde bulunup birlik beraberliği sağladıktan sonra oturup konuşuruz. Bunlar ne zaman yapılırsa o zaman stada adımımı atarım.”

Önceki İçerikBurak Elmas’ın annesi, Fatih Terim’i hedef aldı: Biz de akıl yetilerini kaybedip, çocukları ve eşi vasisi tayin edilen adamı fazla ciddiye aldık
Sonraki İçerikEnes Ünal: Anladım ki, gol atmak bağımlılık yapıyormuş!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz