Sosyal medya ve youtube kanalı Asist Analiz’in yorumcusu Ahmet Ercanlar, patronajla yaşadığı süreç sonrası görevinden ayrıldı. Ercanlar gerekçe olarak, kanalın sitede yayınlanan yazısını kaldırmasını gösterdi:

“Asist Analiz’de okunma rekorları kıran yazım Cengiz Zülfikaroğlu’nun isteği üzerine silinmiş. Şu an itibari ile Asist Analiz’deki yorumculuk görevimden istifa ediyorum. Tüm ilişkimi kesiyorum. Yazıyı en kısa zamanda bu yazıyı yayınlamayı kabul eden başka bir sitede yayınlayacağım.”

“Bana karşı yapılan bu saygısızlığı asla kabul edemem. Ben her zaman bağımsız oldum. Kimseden korkmadım. Varsa beni susturabilecek bir delikanlı sustursun. Bundan sonra kendi sitemi açar bin kat daha sert yazarım.”

“Asist Analiz’i ya da oradaki emekçileri boykot etmenizi istemiyorum. Oradan 30 tane emekçi ekmek yiyor. Ben yarın gereken açıklamayı yapacağım. O çocukları ekmeğinden etmek istemiyorum.”

Ahmet Ercanlar, ‘TFF içindeki organize yapıyı açıklıyorum…’ başlıklı yazısında Federasyon’daki kurumların yapılanması hakkında iddialarda bulunmuştu.

TFF, Ahmet Ercanlar’ın iddiaları için açıklama yaptı. Peki Ercanlar ne yazmıştı? İşte Ercanlar’ı istifaya götüren yazı…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here