Ahmet Nur Çebi’den Dursun Özbek’e tepki: Söylemeyle bu işler olmuyor

Nesine.com ile yapılan sponsorluk anlaşmasında konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in “Bankalar Birliği’nden çıkacağız” açıklamalarına tepki göstererek “Söylemeyle bu işler olmuyor. Çok zor günlerde o bankalar sayesinde ayakta kaldık. Önce evimizin önünü temizleyeceğiz ve sonra bankalardan izin isteyeceğiz” dedi.


DURSUN ÖZBEK’E GÖNDERME: SÖYLEMEYLE BU İŞLER OLMUYOR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in “Bankalar Birliği” ile yapılan anlaşmadan çıkmak istediklerine ilişkin açıklamalarının hatırlatılması üzerine “söylemeyle bu işler olmuyor” diyen Çebi, açıklamalarını şu şekilde noktaladı:

“Canım cennet istiyor ama günahlarım bırakmıyor diye bir laf vardır. Bunlar yapılmalı ama tatlı cadı gibi burnunuzu oynatarak bunların olmayacağını bilmemiz lazım. Hedef doğru ama bunların gerçekleşebilmesi için el birliği gerekiyor. Söylemeyle bu işler olmuyor. Yapılması lazım. Ama uzun zaman içinde yapmak lazım. Bankalara, bize verdiği destekler için her zaman teşekkür ettik. Çok zor günlerde o bankalar sayesinde ayakta kaldık. Önce evimizin önünü temizleyeceğiz ve sonra bankalardan izin isteyeceğiz.”

Önceki İçerikSebastian Vettel’den şaşırtan karar: Emekliye ayrılıyorum
Sonraki İçerikBeşiktaş’tan ”gidici” iddialarına yanıt geldi: Ismael’in kredisi 5 maçlık değil!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz