AJANSSPOR’DA KENAN BAŞARAN GENEL YAYIN YÖNETMENİ, MURAT DUYMUŞ DA GENEL KOORDİNATÖR OLDU

Türkiye’nin en köklü spor haber portalı Ajansspor’da yeni atamalar yapıldı. Uzun zamandır sitenin genel yayın yönetmeni olan Murat Duymuş genel koordinatörlük görevine atanırken, haber müdürü Kenan Başaran ise sitenin yeni genel yayın yönetmeni oldu. Kadroya yeni katılan Cüneyt Muharremoğlu da haber müdürlüğünü üstlendi.


Son bir yılda büyük bir atak yaparak tekil kullanıcı trafiğini üç kat yükselten Ajansspor, yaptığı çok sayıda son dakika ve özel haberle de sporun gündemini belirledi. Editör ve muhabir kadrosuyla, rutin gelişmelerin dışında, analiz ve yorumlarla da içerik üretimini zenginleştiren Ajansspor, en çok takip edilen spor siteleri arasında zirveye tırmandı.


Ajansspor, pandemi başta olmak, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren doğal afetler, siyasi, ekonomik, kültür ve sanat olaylarını da yeri geldiğinde manşetlerine taşıyarak, fark yaratıyor.
Dünyanın bütün liglerinden canlı maç skorlarını da içeren uygulamasını yenileyip içeriğini daha da zenginleştiren Ajansspor, AjanssporTV’yi de okurlarının hizmetine sundu. Ajansspor Youtube kanalı ise özelleştirilen yepyeni içeriğiyle yeni yıldan itibaren izleyicilerin karşısına çıkacak.

Ajansspor hakkında

Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye’nin bir numaralı spor portalı Ajansspor, Türkiye’de ve dünyada gelişen tüm spor haberlerini anında ve tarafsız olarak kullanıcısına sunuyor. Zengin ve sürekli güncellenen içeriğiyle, Ajansspor.com adresinden, sosyal medya platformlarından ve mobil uygulamasından 7/24 takip edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here