Akademi Futbol Dergisi yayın hayatına başladı

Sporseverler yeni bir dergiye daha kavuştu. Akademi Futbol Dergisi yayın hayatına başladı.2023 Ocak ayında üçüncü kez okurlarıyla buluşan dergi, her ayın 15’inde piyasada olacakFutbol dünyasından haberlerin, özel röportajların ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazılarının yer aldığı dergide ilgi çekici pek çok renkli içerik de futbolseverlere sunuluyor.

Spor camiası yeni bir dergiye daha kavuştu. Akademi Futbol Dergisi yayın hayatına başladı.

Türkiye’nin tek spor dergisi olan ‘Akademi Futbol Dergisi’nin üçüncü sayısı da yayınlandı. 2022 yılı Kasım ayında yayın hayatına merhaba diyen dergi, Ocak ayında üçüncü kez okurlarıyla buluştu. Dergi, her ayın 15’inde piyasada olacak.

Genç derginin hedef kitlesinin sporseverler ve futbol taraftarları olduğunu söyleyen Akademi Futbol Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Atilla Koç, “Günümüzde futbol dünyadaki en popüler spor dalı. Dünya üzerinde 200’den fazla ülkede 250 bin kişi tarafından oynanıyor. Böyle olunca da dünyada birçok futbol dergisi yayın hayatını sürdürüyor. Ancak Türkiye’de spor dergileri olmasına rağmen futbol alanında ihtisaslaşmış bir derginin olmadığını gördük. Biz de bu eksiği gidermek hedefiyle bu yola çıkmaya karar verdik. Dergimizde futbolseverlere, futbolun sadece sahada oynanan bir oyun olmadığını, herkesin anlayacağı bir dilden anlatmayı hedefliyoruz. İçeriklerimizde eğitici, öğretici ve tarafsız olmaya çalışıyoruz” dedi.

FKG Grup çatısı altında faaliyet gösteren Port Film Medya tarafından yayın hayatına kazandırılan Akademi Futbol Dergisi’nin içeriğinin de oldukça geniş olduğuna dikkat çeken Atilla Koç, derginin 72 sayfa olduğunu ve A’dan Z’ye futbolu ilgilendiren pek çok konunun işlendiğini belirtti. Akademi Futbol Dergisi’nde futbol dünyasından haberlerin, özel röportajların ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazılarının yanı sıra ilgi çekici pek çok başlık da yer alıyor. 

FKG Grup hakkında:

FKG Grup; aktif olarak inşaat başta olmak üzere, madencilik, enerji, tarım film ve medya sektörlerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Grup çatısı altında lokomotif sektör olarak faaliyet gösteren FKG İnşaat, bu alandaki çalışmalarını; inşaat müteahhitliği, gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm konularında yürütüyor. 

İstanbul’un farklı bölgelerinde proje geliştirme çalışmalarına devam eden FKG İnşaat, konutta oluşturduğu marka değerini, ‘kaliteli yaşam herkesin hakkı’ mottosuyla hayata geçirdiği lüks konut projelerini müşterilerine sunarak inşaat sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Güçlü ve güvenilir alt yapısı ile bugüne kadar çeşitli spor ve sosyal tesisleri, doğaya saygılı çevre ve peyzaj düzenlemeleriyle hayata geçirdiği büyük konut sitelerinin yanı sıra iş merkezleri, alışveriş merkezleri, okul ve hastane binaları, turizm ve spor tesisleri, şehir parkları, plaza ofis binaları, sanayi tesisleri gibi pek çok yatırıma imza atan FGK İnşaat, arazi geliştirme faaliyetlerine devam ediyor. Halihazırda Bahaş Holding ve Stta İnşaat ile yürüttüğü Büyükçekmece Hilal Hill Kentsel Dönüşüm Projesi ve Bella Vista Projesi’nin inşaatına devam eden FKG İnşaat, aynı zamanda eş zamanlı olarak Büyükçekmece’de beton santrali ve Kıraç’ta sanayi sitesi yatırımlarını da sürdürüyor. FKG İnşaat’ın yeni yatırım hedefleri arasında Hadımköy’de villa ve Ataşehir ile Başakşehir’de de konut projeleri yatırımları da yer alıyor. Grubun ayrıca gayrimenkul geliştirme alanında ABD Miami’de faaliyet gösteren FKG Investment adı altında bir şirketi de bulunuyor. FKG Grup çatısı altında faaliyet gösteren ‘Port Film Prodüksiyon’ şirketi ise şu anda ‘Beni Sev’ ve ‘Öt Bakalım’ adlı filmlerin çekimini tamamladı yeni filmler üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Medya sektöründe de faaliyet gösteren FKG Grup, Türkiye’nin tek futbol dergisi olma özelliği taşıyan Akademi Futbol Dergisi’nin de sahibi.

Önceki İçerikŞovmen kişiliğim eleştirilmeme sebep olamaz! Yılmaz Vural: Stat var, seyirci yok!
Sonraki İçerikSüper Lig ve Bundesliga’da ikinci yarı Heyecanı beIN SPORTS’ta başlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz