Akşam’da belirsizlik

 

Akşam gazetesinin spor müdürü Hakan Yaşar geçen ay TFF İletişim Müdürü olmuş ve uzun yıllardır yürüttüğü görevinden ayrılmıştı. Yaklaşık bir aydır bu görevi vekaleten yardımcısı Kenan Karcı yürütüyordu ve Hakan Yaşar’ın adı da künyede durmaya devam ediyordu.

Gazete yönetimi Hakan Yaşar’ın ismini künyeden sonunda çıkardı ancak yerine bir atama yapılmadığı için spor müdürlüğü birimi de künyeye konmadı. Yeni müdür resmi olarak atanana kadar künyede spor servisi biriminin olmayacağı öğrenildi.

TAŞKIN ÇAMKIRAN 1.ADAY

Yeni müdürün kim olacağı ise belirsizliğini koruyor. Müdürlüğü vekaleten yürüten Kenan Karcı’nın bir süre test edileceği ve ilerleyen aylarda atamasının yapılabileceği belirtiliyor. Ancak kurum içinden de atama olabileceği iddiaları gündemde. En güçlü aday, Güneş gazetesi spor müdürü Taşkın Çamkıran. Çamkıran, genel yayın yönetmeni Murat Kelkitlioğlu gibi Beşiktaşlı.

Kurum içinde öne çıkan bir başka isim, Lig Radyo genel yayın yönetmeni Mehmet Ayan. Lig Radyo’yu kuran ve yıllardır başında bulunan Ayan, Vatan gazetesinde de köşe yazarlığı yapıyor.

HALUK KESİM İDDİASI

ES Medya’da konuşulan bir diğer iddia ise uzun yıllar Güneş gazetesinde Beşiktaş yazarlığı yapan, Beşiktaş’la ilgili 2 kitabı bulunan Haluk Kesim. Lig Radyo’da program yapan Kesim’in koyu Beşiktaşlı olan Keltiklioğlu’nun aday listesinde olduğu ileri sürülüyor.

 

 

Önceki İçerikUğur Meleke’den ezber bozan yazı: 0-0’a puan verilmesin!
Sonraki İçerikBurak’tan Beşiktaş’a yanıt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz