Albert Riera’dan Felipe Melo itirafı: “Gündüz kavga ettik, akşam kahve içtik”

Galatasaray’ın eski yıldızı Albert Riera, 2012 yılında Felioe Melo ile kavga etmeleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hürriyet’ye yayınlanan röportaj şöyle:
Felipe Melo ile Albert Riera arasında 2012’deki kavga iki futbolcudan birinin adı anıldığında mutlaka gündeme geliyor. Biz de “Melo ile aranızda geçen kavganın perde arkasını da sizden öğrenebilir miyiz? Ve şimdi görüşüyor musunuz?” sorusunu Riera’ya yönelttik. Şu yanıtı aldık:
“O olay sahada oldu. İkimiz de sürekli kazanmayı arzulayan karakterde insanlarız. Kaybetmekten nefret ediyoruz. Maçtan sonra antrenmanda tartıştık ve birbirimizi itmeye başladık. O sırada gergindik ama o durumdan ders aldık. Sonrasında hoca bizi bu konuda düşünmemiz için eve yolladı. Çünkü komşuyduk. Aynı gece birbirimizi aradık. Evde buluştuk. Sonrasında birlikte birer kahve içtik. Biz arkadaştık ve iyi ilişkimizi koruduk. Bu hikaye sürekli galibiyet isteyen iki adamın hikayesiydi. Bundan ibaret. Sonra ilişkimiz daha iyiye gitti ve birlikte şampiyon olduk.”

Önceki İçerikCemil Turan yıllar süren suskunluğunu Engin Verel’e bozdu: Çubuklu formayı taşımak zordur. 14 yabancı ile birlik beraberlik olmaz!
Sonraki İçerikPSG Academy Turkey’in yatırımcılarından Moussa Sow: Fenerbahçe kariyerimin en güzel golü Galatasaray’a attığım röveşata golüydü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz