Fenerbahçe’nin eski futbolcularından ve eski yöneticilerinden olan Selim Soydan çarpıcı açıklamalar yaptı.
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Soydan, ”Ali Koç’un dün olduğu gibi bugün de arkasındayım. Kendisi Fenerbahçe için şanstır. Ali Koç olmasaydı Fenerbahçe yabancılara satılıyordu. Kulübü kurtardı. Kendisi bu gerçeği söylemiyor; bu kadar büyük Fenerbahçeli. Kendisini sonuna kadar destekliyorum.
Fenerbahçe düşmanlarına gün doğdu. Ali Koç’a hücum ediyorlar. Ama merak etmesinler bu furya geçer, bu takım düzlüğe çıkar. Kulüp elden gitseydi daha mı iyi olacaktı. Ali Koç, Fenerbahçe’yi satılmaktan kurtardı. Fenerbahçe merak etmeyi düzelir” dedi.
COMOLLİ YÜRÜYEREK GELMELİYDİ
Soydan, Koç’un futbolcular otobüsle İstanbul’a dönsün kararını da değerlendirdi:
”Bu karar eksik. ‘Herkes otobüsle gitsin, Comolli yürüyerek gidecek’ demeliydi. Ali Koç’u kandırdılar. Comolli’ye büyük yetki verdi. Bilmediği, yapamadığın ortada. Hemen Comolli’yi göndermesi gerekir. Ülkesine yürüyerek gitsin, yolda kaybolsun; hatta buharlaşsın” şeklinde konuştu.
Ali Koç’a hepimiz sahip çıkalım. Rakipler böyle güçlü bir başkanı kabul etmiyor. Herkes aşağıya çekmeye çalışıyor. Gelinen aşamada Ersun Yanal doğru tercih oluyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here