Spor Toto Süper Lig 15. hafta karşılaşmasında Akhisarspor’a konuk olan Fenerbahçe, oynadığı futbolla taraftarına saç başa yoldururken 3-0’lık yenilgi Başkan Ali Koç’u da çileden çıkardı.

SOYUNMA ODASINA İNDİ CEZAYI KESTİ: ‘OTOBÜSLE DÖNECEKSİNİZ’

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, karşılaşmanın ardından soyunma odasına indi.

Futbolcular ile yaklaşık yarım saat toplantı yapan Ali Koç, daha sonra takım otobüsünü beklemeden özel aracı ile stadyumdan ayrıldı.

beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay’ın verdiği bilgiye göre; Ali Koç’un futbolculara “İstanbul’a otobüsle döneceksiniz” dediği ifade edildi.

Fenerbahçeli futbolcuların otobüs yolculuğu yaklaşık 8 saat sürecek.

RIDVAN DİLMEN’DEN ELEŞTİRİ

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ise bu kararı eleştirdi. Dilmen, “Fenerbahçe Başkanı böyle bir karar alıyorsa 1A’ya da kendi oturmalı” ifadesini kullandı.

Dilmen’in eleştirileri takıma da geldi:

“Koskoca Fenerbahçe takımı için 15. haftada ne konuşuyoruz. ‘Kırmızı kar yağar Fenerbahçe düşmez’ diyordum ya, Çin’de sarı kar yağmış herhalde. Belli olmaz diyorum artık. Gerçekten üzücü. Fenerli topçulara söylüyorum; Deplasmanda bari çubuklu giyin Fenerbahçe zannetsinler. İnsanlar kahroldu. Ben Akhisar karşısında Fenerbahçe’ye favori diyemiyordum. Oyuna bakınca da yanılmadığımı görüyorum.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here