Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ali Sami Yen 1905 Derneği’nin açılışında basın mensuplarına gündeme dair açıklamalarda bulundu. 7 takımın şampiyonluk yarışında olmasına değinen Mustafa Cengiz, “Aynı renge gönül veren insanların bir araya gelip oluşturduğu sinerjinin peşindeyiz. Bir armanın peşinde aynı duygular için bu kuruluşu paylaşıyoruz. Ali Sami Yen 1905 Derneğimizin Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah değerli arkadaşlarımız Galatasaray’ın dünyanın tepesine olan şampiyonluk yürüyüşüne her zaman destek olacaktır. Bu desteğin sadece manevi değil maddi boyutta da olmasını diliyoruz. Yedi takım da şampiyonluk potasında. Kazanmaya alışkın bir takımız. Bunun sürmesini diliyoruz” diye konuştu.
Cengiz, Galatasaray’ın Kadıköy’e ilk kez gitmediğini, 6-0 kaybettiği, 7-0 kazandığı maçlar olduğunu belirterek “Dostça bir maç olsun” dedi.


Ali Sami Yen 1905 Derneği’nin açılışında Mustafa Cengiz – Faruk Süren gerilimi!

Ali Sami Yen 1905 Derneği’nin açılışında dikkat çeken bir olay yaşandı. Galatasaray camiasının ilgi gösterdiği gecede Mustafa Cengiz, Faruk Süren’e elini uzattı fakat Süren, Cengiz’in elini sıkmadı.

Önceki İçerikGalatasaray’ın kadro dışı bıraktığı Mustafa Kapı için bomba iddia: Barcelona ile anlaştı!
Sonraki İçerikSurvivor sürprizle başladı… Şaziye İvegin Üner ve Uğur Pektaş diskalifiye edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz