Alpay Özalan, bir röportajda kendisi için “Gördüğüm en yalancı insan” diyen Feyyaz Uçar için erişim engeli getirdi

Beşiktaş’ın efsanevi oyuncularından Feyyaz Uçar, eski futbolcu ve Ak Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan hakkında “Gördüğüm en yalancı kişi” ifadesini kullandı. Ekşi sözlük sitesinde konuya ilişkin paylaşımlarda bulunuldu.

İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği Ekşi sözlük’teki söz konusu paylaşımına erişim engeli getirdi.

Ekşi Sözlük’te yer alan “Feyyaz Uçar’ın Alpay Özalan anısı” isimli başlıkta yer alan paylaşımlara erişim engeli getirildi. Ekşi sözlük tarafından yapılan açıklamada, “İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği’nin Fehmi Alpay Özalan’ın talebi üzerine verdiği 17.06.2022 tarih ve 2022/5438 d. iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine ve içeriklerin yayından çıkarılmasına karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

NE OLMUŞTU?

Eski adıyla Lig TV’de yayınlanan Quiz adlı programda “En”leri yorumlayan Feyyaz Uçar’ın “En yalancı kim?” sorusuna “Alpay Özalan” yanıtını vermesi dikkatleri çekmişti.

“EN YALANCI ALPAY”

Gördüğü en yalancı kişinin Alpay Özalan olduğunu söyleyen Uçar, “Alpay, yani ben öyle bir oyuncu görmedim. Bunu yüzüne karşı da söylemişimdir” diye yanıtlamıştı.

Söz konusu programda evini Alpay’a kiraladığından bahseden eski futbolcu Feyyaz Uçar, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan hakkında, “Ama evimin kirasını kendime yine ben ödedim. Onu bile ödemedi adam. Adam ne görürse alıyor, gidiyor bir yerden araba teybi alıyor, bir taraftan volkmen alıyor, her gün kapıda birileri geliyor; ‘bizden malı aldı parayı ödemedi, adres burada’. Ben iyi sponsorluk yaptım Alpay’a…” ifadelerini kullanmıştı.

“YÜZÜNE KARŞI DA SÖYLEMİŞTİM”

Uçar’ın AK Parti Milletvekili Alpay Özalan için kullandığı ifadelerin tamamı şu şekilde olmuştu:

“Alpay, yani ben öyle bir oyuncu görmedim. Bunu yüzüne karşı da söylemişimdir. Alpay’ı ben evime aldım, tesiste kalıyordu. Ben yıllarca Avcılar’da oturduğum zaman okula gidip gelirken bu zorluğu çekmiş bir adamdım. Zaman zaman tesiste kalmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyordum. Evime gel dedim, gel bende kal. Evimi Alpay’a daha sonra kiraladım, ama evimin kirasını kendime yine ben ödedim. Onu bile ödemedi adam. Mesela geliyordu benden para alıyordu, elektrik parasını yatıracak. Geliyordum, ertesi gün yine elektrik yok. Oğlum diyordum nerede bu diyordum, abi vallahi yatırdım, billahi yatırdım, oğlum yalan söyleme bak, yatırmadıysan bugün yatıralım, gece karanlıkta kalmayalım. Yemin ediyor, akşam yine elektrik yok. Ertesi gün geliyordu bu, gelirken de hep bir çiçek, eli boş gelmez, iki kurabiye alır, bir tane çikolata alır, abi ya ben yatırmadım diye… Onun üstüne tanımam yani, sevimlidir yani ama… Adam ne görürse alıyor, gidiyor bir yerden araba teybi alıyor, bir taraftan volkmen alıyor, her gün kapıda birileri geliyor, bizden aldı malı parayı ödemedi, adres burada. Ben iyi sponsorluk yaptım Alpay’a…”

Önceki İçerikGalatasaray’a 17 yıl sonra Ribery davasından ceza geldi!
Sonraki İçerikNike 50. Yıl kutlamasını genç yıldız Emirhan İlkhan ile yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz