Altınordu Futbol Kulübü Bostancı Altınordu Spor okulu, velileriyle “Herşey Çocuklarımız için” söyleşisinde bir araya geldi. Yönetim danışmanı  ve Kişisel Gelişim Uzmanı Tuğyan YURTSEVER, İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Konseyi Üyesi, UPS Spor Kulübü Genel Koordinatörü Semra DEMİRER ve Gazeteci-Yazar, TMOK ve Fair Play Konseyi Üyesi, bir dönem TRT Spor haber müdürlüğü de yapan Remzi YILMAZ’ın konuşmacı olarak katıldığı söyleşiye velilerimiz yoğun ilgi gösterdiKişisel Gelişim Uzmanı Tuğyan YURTSEVER konuşmasında çocuklarımızın eğitiminde çocukluktan yetişkinliğe kadar olan süreçte ebeveyn ve öğretmen faktöründen ve mutlu çocuk yetiştirmenin öneminden söz etti.

Semra DEMİRER ve Remzi YILMAZ  da çocuklarımızın hayatına dokunduğumuzda kelebek etkisiyle önce ülkemize sonrada insanlığa yansıyacak sonuçları olacağının altını çizdiler.

Semra DEMİRER’in fiziksel engelli öğrencisi Taha Nusret BOZKURT ise söyleşide konuşarak bu sayede hayatında gerçekleşen olumlu etkinin canlı bir örneği olarak azimle yılmadan çalışmanın neler ortaya çıkardığını velilere örneklerle sundu.

Söyleşilerin ardından Bostancı Altınordu Spor Okulu Teknik Direktörü Bülent ASLAN, katkılarından ve velilerimize sundukları etkili paylaşımlarından dolayı plaket konuşmacılara plaket verirken kendilerine teşekkür etti. Söyleşi daha sonra çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here