Ümraniyespor’un yeni CEO’su Nicolas Anelka, 18 yıl sonra Türkiye’ye dönmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Anelka şunları söyledi:

“Şu an Türkiye’deki futbol seviyesinin yeterince iyi olduğunu düşünüyorum. Tecrübelerimle umarım Ümraniyespor ve Türk futboluna bir şeyler katabilirim. Çocukları ve altyapıyı çok seviyorum, burada olma sebeplerimden biri onları keşfedip Türk futboluna kazandırmak. Türk futbolunu mental olarak da geliştirmemiz gerekiyor, daha fazlasını yapabileceğimize inanıyorum. Kolay olmayacak, çok çalışmamız gerekiyor.”

“Burada olduğum için çok mutluyum. Benim için çok zevkli ve hedefli bir yolculuk olacak. Ümraniyespor’un gelişimini görmek için sabırsızlanıyorum. Tecrübelerimle umarım Ümraniyespor’a bir şeyler katabilirim.”

“Benim için Ümraniyespor’da CEO olmak harika bir hedef. Aklımdakileri artık yapabilirim. Nerede olmak istediysem oradayım. İstanbul’dayım, çok seviyorum Türkiye’yi. İnsanlar beni az çok tanıdıysa Türkiye’yi ne kadar çok sevdiğimi bilirler. Başarı için her şey hazır.”

“Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş dünyanın futbolunun isimli futbolcularını getirebiliyor. Türk futbolunda her zaman kalite vardı. Büyük isimlerin Türkiye’ye gelmesine şaşırmıyorum. Bu böyle devam edecektir.”

Önceki İçerikTrabzonspor Rize’de hem maçı, hem Hüseyin’i kaybetti
Sonraki İçerikBoey’den sonra Tete’ye de talip çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz