Arda Turan Berkay kavgası nasıl oldu? Arda Turan Berkay kavgasında son dakika açıklaması geldi.

 

Arda Turan Berkay kavgası! Arda Turan Berkay ile neden kavga etti? Arda Turan Berkay’ın burnunu kırdı mı? Arda Turan Berkay kavgasının görüntüleri var mı?

Arda Turan şarkıcı Berkay ve eşiyle yaşadığı diyaloğun ardından yaşanan kavga hakkında ikinci kez açıklama yaptı. Daha önce sosyal medya hesabından açıklama yapan Arda Turan bu kez de Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a konuştu. Taciz iddiasını da içeren olayı ‘daha fazla uzatmak istemediğini’ söyleyen Arda Turan, “Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın” ifadesini kullandı.Arda, Berkay’dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyledi: “Öyle bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?”

Arda Turan bu sabah da 2. Sayfa programına konuştu. Turan şu ifadeleri kullandı: “Berkay, mekanda arkadaşlarımla otururken yanıma geldi ve ‘Kaptan seninle yarın konuşabilir miyiz?’ dedi. Ben şakalaşıyor sandım tamam dedim ancak sonrasında ensemden tuttu ve o an çok sinirlendim kafayı koydum… O ana kadar yaşananlardan haberim yok. Olayları Aslıhan’dan öğrendim onu da Berkay’ın eşi aramış. Olanları duyunca hemen hastaneye koştum, yanımda da silah vardı. Bu olaylara sen inanıyorsan kafama sık dedim sonrasında Berkay ve eşiyle orada helalleştik ancak sonrasında bu tarz paylaşımlarda bulundular.”

KAFALARI KARIŞTIRAN SORU

Arda Turan’ın yaptığı bu açıklamanın ardından akıllara gelen en büyük soru ise, Turan’ın taşıdığı silahın ‘silah bulundurma ruhsatı’ ve ya ‘silah taşıma ruhsatı’na sahip olup olmadığı bunun yanı sıra Turan’ın güvenlik önlemlerinin alındığı ve X-Ray cihazının bulunduğu hastaneye belinde silahla nasıl girdiği kafaları karıştırdı.

Önceki İçerikArda Turan- Berkay kavgasında 4. kişi, Aslıhan Doğan Turan da konuştu: İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa…
Sonraki İçerikMehmet Demirkol, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarını değerlendirdi: Kolay bir savaş değil bu…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz