Arda Turan rezalet çıkardı

Arda Turan’ın Makedonya maçı sonrası uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye saldırdı. Meşe’ye hem fiziksel hem de sözlü saldırıda bulunan Arda Turan’ı takım arkadaşları ve diğer gazeteciler güçlükle ayırdı.

A Milli Takım dün akşam Makedonya ile dostluk maçına çıktı. Karşılaşma 0-0 berabere bitti. Maç sonrası büyük bir gerilim yaşandı. EURO 2016’da yaşanan prim tartışmaları takım uçağında tekrar açıldı.

Milli Futbolcu Arda Turan, Bilal Meşe’yi hedef alarak “Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlarda burada! Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi. Bu ülke böyle ülke! Seni bu uçağa alırlar. Alırlar tabii. Seni bu uçağa alanlara da söylüyorum! Duysunlar. Senin gibi şerefsizi bu uçağa alanların a…. k….!” tepki gösterdi.

ARDA’YI ZOR AYIRDILAR

Bilal Meşe’nin boğazına sarılan ve vurmaya kalkışan Arda Turan’ı gazeteciler ve futbolcular zor ayırdı.

BİLAL MEŞE KİMDİR?

Gazeteciliğe 1973 yılında başladı. Mesleğe Türk Haberler Ajansı’nda adım atan Meşe, 44 yıldır Beşiktaş muhabirliği yapıyor. Ünlü gazeteci şu an TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in sahibi olduğu Milliyet gazetesinde spor yazarlığına devam ediyor ve TRT’de program yapıyor.

Önceki İçerikArda Turan uçaktaki kavgayı anlattı: Alışmışlar bunları yapıp pişkince gezmeye…
Sonraki İçerikArda Turan Bilal Meşe üzerinden Demirören’e mi mesaj gönderdi: Sen federasyon başkanının gazetesindesin ya!…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz