Arda Turan 2-0 kaybettikleri Galatasaray maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Arda, ”Avrupa’da 11 tane kupa kazanmış biri Türkiye’nin her yerinde ıslıklanıyor, güzel bir şey bu!’ diyerek sitem etti.

Zorlu maç sonrası beIN Sports mikrofonlarına konuşan Arda Turan, “Taraftar baskısı olacağını biliyorduk. Deplasmanda oynuyoruz. Bu gayet normal… Bana olan tepkilere gelince ‘Onların canı sağ olsun’ diyorum. Allah gerçekleri biliyor. Ben Allah için yaşıyorum insanlar için değil… Gerçekler bir gün ortaya çıkacaktır. Çok böyle maç oynadık. Çok statta ıslıklandık. Alışığız artık bu tür durumlara… Türkiye’de oynayınca böyle tepkilere alışıyorsunuz” dedi.

Arda Turan, eski takımı Galatasaray’a karşı sahaya çıkarken Fatih Terim ile tokalaşmadığı yönündeki iddialara cevap verdi. Arda Galatasaray’ın yuvası olduğunu söylerken, ”Ben bu kulübe para kazandırarak gittim. Şartlar böyle oldu. Ben bugüne kadar söylediklerimin arkasındayım. Siz her şeyin farkındasınız ama söyleyemezsiniz” ifadelerini kullandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here