Asena Atalay, Arda Turan-Berkay kavgasını canlı yayında yorumladı!

Bir dönem Berkay ile bebek odasında görüntülenen ve ardından da Caner Erkin’le olaylı bşr boşanma süreci yaşayan Asena Atalay; Arda Turan-Berkay kavgasına dair ilk kez konuştu!

2013 yılında Caner Erkin’le evliyken Berkay Şahin’le alışveriş merkezinde görüntüleri ortaya çıkan Asena Atalay, konu hakkında şöyle konuştu:

“Mahkemeye taşınan bir olay ve mekanın içinde kamera kayıtları yok. Kavganın olduğu mekan çok küçük oranın tercih edilmesindeki en büyük etken de basının orada olmaması. Konu mahkemeye taşındığı için sonuçlanmadan konuşmak doğru değil. Ama ben Aslıhan’a hamile olduğu için çok üzüldüm.

8 buçuk aylık hamileydi çok riskli bir durum. Basın da çok acımasız davranıyor. Bu kadar çok haber yapılması için çocuğun doğması beklenebilirdi. Allah’a şükür bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.


KONUNUN BANA DÖNMESİYLE İLGİLENMİYORUM
”Aslıhan’a önemli olan sensin inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın’ diye mesaj da attım. Olayı görünce direkt Arda’nın dışarıda olmasına kızdım ama o da karısından özür diledi. Konunun bana dönmesiyle insanların ne düşündüğüyle ilgilenmiyorum. Boş yorum yapan fazla kişi var.”BERKAY’LA BEBEK ODASINDAN ÇIKARKEN GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

2013 yılında Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, şarkıcı Berkay ile Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken objektiflere yakalanmıştı. Eşini aldattığı ileri sürülen Asena Erkin ile Caner Erkin yollarını daha sonra ayırmıştı.

Atalay olaylı geçen boşanma süreci hakkında da konuştu, “Yazılanların çopu doğru değil. Caner’den gelen nafakayı babama veriyormuşum. O para hala bankada, dokunmadım, babam da varlıklı bir insandır ve tam aksine iş yapmadığım dönemde ondan para alıyorum” dedi. Atalay, Berkay’la kendi arasındaki iddialarla ilgili sorulara ise cevap vermedi.

Atalay, oğlu Çınar’ın babasının attığı golü izleyemediğini de söyledi:

”Çınar babasının maçını izledi. Kadroda olmadığını görünce üzüldü, neden oynamadığını sorguladı. İlk yarının ardından da yattı. Babası ikinci yarıda oyuna girip gol atmış ama biz ilk yarıyı izlediğimiz için göremedik.”

Önceki İçerikReha Muhtar, Turgay Demir’in ardından Sinan Engin’i hedef aldı
Sonraki İçerikQuaresma, İngiliz aristokratı değil, Portekizli bir sokak çocuğu… Mehmet Demirkol’dan ilginç bir analiz geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz