ATİLLA TÜRKER

AJANSSPOR VE RADYOSPOR’DA

Deneyimleri, bilgi birikimi, enerjisi ve belgeli yazılarıyla geniş kitlelere hitap eden gazeteci yazar Atilla Türker, Ajansspor.com’daki köşe yazılarının yanı sıra, Radyospor’daki programı ile de ses getirdi.

Spor kamuoyunda belgeye dayanan haberleriyle büyük yankı uyandıran gazeteci yazar Atilla Türker, okurlarla Ajansspor.com’da, dinleyicilerle Radyospor’da buluşuyor.

Atilla Türker, Eylül ayı itibariyle Ajansspor.com’da yazmaya başladı. Usta gazetecinin ‘Beşiktaş’taki 2 milyon liralık 2 makbuzu’ gündeme taşıdığı ilk yazısı okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yazı, Ajanspor.com’da 2018 yılının en çok okunan yazısı oldu. Türker, aynı zamanda Radyospor’da da ‘Markaj’ adlı programıyla yayınlarına başladı. Program Çarşamba günleri saat 13.00-14.00 arası dinlenilebilir.

1961 yılında Ankara’da doğan Atilla Türker,Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nu bitirdi. Meslek hayatına 1983 yılında Bulvar Gazetesi’nde adım attı. Sırasıyla Tercüman, Milliyet, Star, Hürriyet ve Habertürk Gazeteleri’nde çalıştı. Gençlerbirliği minik, genç ve profesyonel takımlarında futbol oynadı. İki kez A Genç Milli oldu.

“Ah Şu Futbolcular” adlı kitabı yayımlanan Atilla Türker, 70’in üzerinde ülkede haber peşinde koştu. Çok önemli bölümü Türkiye Spor Yazarları Derneği ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti olmak üzere 60’a yakın ödül kazandı. Türker, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından “Sportif Tanıtım Dalında Şeref Diploması” ödülüne layık görüldü.

Radyospor hakkında: Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye’nin ilk spor radyosu olan Radyospor, zirvedeki yerini koruyor.“Sporun tek adresi” sloganı ile yayın yapan Radyospor, gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile gazete ve televizyonlarda en fazla referans gösterilen spor radyosu. Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayıran Radyospor,07 – 24 saatleri arasında sporun her dalından haber veriyor. İnternet sitesi www.radyospor.com da her an güncellenen içeriğiyle doğru ve tarafsız haber arayanlara geniş bir alternatif sunuyor. Radyospor yayınları, ayrıca tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu olan dijital aplikasyonu aracılığıyla da stüdyodan canlı olarak izlenebiliyor ya da dinlenebiliyor.

Ajansspor hakkında: Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye’nin bir numaralı spor portalı Ajansspor, Türkiye’de ve dünyada gelişen tüm spor haberlerini anında ve tarafsız olarak kullanıcısına sunuyor. Zengin ve sürekli güncellenen içeriğiyle, Ajansspor.com adresinden ve sosyal medya platformlarından7/24 takip edilebilir.

Önceki İçerikAroma, Timsahlar’a sponsor oldu!
Sonraki İçerikZeytinburnu Belediyesi pedal çevirmeye alıştı! Benzinden 20 bin litre tasarruf edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz