Ajansspor.com yazarı Atilla Türker, 2004 Atina Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir görsel paylaştı. Bu paylaşıma yorum yazan Fuat Ercan ise ilginç bir göndermede bulundu. Ercan 2004’teki oyunları muhabir olarak izleyen, şu anda ise yöneticilik yapan bir meslektaşına göndermede bulundu:

“İnstg. yazmadım buraya yazayım. Hani senin meslek anılarını derlediğin kitabın varya onu yenilesen ve bir kaç sayfa eklesen buradan neler çıkar neler. Mesela bugün yönetici koltuğunda oturan çok sevdiğimiz bir arkadaşımız bu organizasyonun en baba işlerinden biri olan rahmetli Naim Süleymanoğlu ~ Halil Mutlu buluşmasının bir kare fotosunu yalvar yakar bizden aldıktan sonra yakınlarında olduğumuzu unutup merkeze kendisinin yaptığını ve bizlere de zor durumda kalmayalım diye bir kaç kare verdiğini söylemişti telefonda. Bunu hiç unutmam 😆😆😆“

Uzun yıllar Milliyet gazetesinde çalışan ve bir dönem TSYD genel sekreterliği de uapan Fuat Ercan’ın bu göndermesine TSYD başkanı Oğuz Tongsir’den ‘Kim olduğunu tahmin ettim bile’ diye paylaşım geldi ancak Tongsir tahmin ettiği ismi paylaşmadı.

 

Önceki İçerikRasim Ozan Kütahyalı’dan sürpriz çağrı: Beni seviyorsanız Beyaz TV’nin önüne gidin!
Sonraki İçerikFIEP 13. Avrupa & 29. Dünya Kongresi Marmara Üniversitesi’nde yapılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz