TÜRKİYE – İSPANYA MAÇININ HEYECANI ZORLU PSM AMFİ’DE YAŞANDI

 

Duayen gazeteci Attila Gökçe, geçtiğimiz yıllardaki Avrupa şampiyonalarında yaşadıklarını maç öncesinde izleyicilerle paylaştı

 

Milli Takımımızın D Grubu’nda mücadele ettiği Euro 2016’daki tüm maçların heyecanı Zorlu PSM Amfi’de devam ediyor. Millilerimizin İspanya karşısında sahaya çıktığı kritik maçı 1.400’ü aşkın kişi Zorlu PSM’nin dev ekranından takip ederken, duayen gazeteci Attila Gökçe, karşılaşma öncesinde bir futbol sohbetinde futbolseverlerle bir araya geldi. Gökçe, geçmiş turnuvalarda yaşadıklarını izleyicilere aktarırken Zorlu PSM’nin maç izleme etkinlikleri ve futbol sohbetleri turnuvanın sonuna kadar ücretsiz devam edecek.

 

İstanbulluların Euro 2016’nın keyifli ve heyecanlı maçlarını 36 metrekarelik dev ekranda güçlü ses sistemiyle açık havada takip etmesini sağlayan Zorlu PSM Amfi’nin Türkiye – İspanya maçı öncesindeki konuğu Attila Gökçe’ydi.

Attila Gökçe Futbol Sohbeti (2)“Oyuncularımız çok fazla eleştiriliyor ve yıpratılıyorlar”

Başarılı radyocu Mehmet Ayan’ın moderatörlüğünde düzenlenen futbol sohbetinde Attila Gökçe, Milli Takımımızın Euro 2016 serüvenini şu şekilde değerlendirdi:

“Öncelikle Millilerimizin Hırvatistan maçından sonra çok fazla eleştirildiğini ve çok yıpratıldığını düşünüyorum. Onları yıpratmanın bize hiç faydası yok. Teknik tarafa gelirsek, çaresizlikten ceketi yanlış iliklediğimizi düşünüyorum. Stoper eksikliğimiz nedeniyle Mehmet Topal’ı o bölgeye kaydırdığımız için sıkıntı çekiyoruz. Ayrıca çok fazla ikili mücadele kaybediyoruz.”

Attila Gökçe, olası bir başarısızlık halinde de Fatih Terim’in Milli Takımımızın başında kalmasını gerektiğini belirtirken, yenilenmiş Milli Takım kadrosunun 2018 Dünya Kupası elemelerinde büyük patlama yapacağını ifade ederek Zorlu PSM Amfi’deki tüm izleyicilerle birlikte fotoğraf çektirdi.

Attila Gökçe Futbol Sohbeti (2)Turnuvanın temposuna uygun müzikler, indirimler ve sürprizler

Karnaval’ın turnuvanın temposuna uygun müzikleri Zorlu PSM Amfi’deki etkinliklere farklı bir boyut katarken, Mercedes-Benz’in destekleri, Vestel’in sürprizleri ve indirim fırsatlarıyla Digiturk’un yayın desteği, İstanbullulara futbol dolu günler yaşatıyor.

Zorlu PSM Amfi’deki “Futbol Hayattır” etkinlikleri, turnuvanın son maçının son düdüğüne kadar ücretsiz devam edecek. (bülten)

Önceki İçerikYılmaz Vural, İspanya- Türkiye maçını Karar gazetesine yorumladı…
Sonraki İçerik“Oyunda Kal” platformu Hırvatistan’da basketbol sahası yeniledi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz