Spor basınının usta ismi Aybars Hünalp, Çalakalem köşesinde Show TV’nin efsane kadrosunu kaleme aldı. Hünalp, kanalın sıradışı patronu Erol Aksoy’un eski çalışanların kurduğu sosyal mesajlaşma sistemine dahil olduğunu da açıkladı:

DERİN SHOWTV

Televiyonculukta Show Tv gerçek bir okuldur. İşte bu okuldan yetişenler şimdi “Show Tv’ye emeği geçerler “diye whatsupp grubu kurdu. Ne yalan söyleyeyim sabahları raiting raporu bekler gibi grup yazışmalarını bekliyorum. Kanalın kurucu patronu Erol Aksoy’un da yer aldığı grubu kuranlara alkışlarımızı gönderiyorum.

ANADOLUHİSARI’NA PARK NASIL OLDU

Eski adıyla Spor Akademisi olan Marmara Üniversitesi’ne ait okulun yanına muhteşem bir park açıldı. Parkın nasıl yapıldığını bu okulun öğretim görevlilerinden gazeteci dostum Bülent Tuncay’dan öğrendim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan buradan geçerken arsayı görüp rektörü aramış ve on günde metruk alan parka dönüşmüş. Yeni park Anadoluhisarlılara hayırlı olsun.

OLİMPİYATA 2 YIL KALDI

Tokyo Olimpiyat Oyunlarına iki yıldan az bir zaman kaldı. Ömer Gürsoy bunu vurgulayıp “İnşallah nal toplamayız “demiş. Valla bizim gördüğümüz pek ciddi bir şampiyon adayı yok inşallah yanılırız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here