Spor basınının usta ismi Aybars Hünalp, spor dünyasının ünlü isimleri ve ilginç isteklerini kaleme aldı:

CIVAOĞLU’NUN YAZISININ BİZİM LİGİ ETKİSİ OLUR MU?

Güneş Gazetesi’nde yıllarca Genel Yayın yönetmenliğimi yapan büyük usta Güneri Cıvaoğlu’nun Milliyet’deki bugünkü yazısını hem keyif alarak hem yeni şeyler öğrenerek okudum. Fransa Cumhurbaşkanlığı için Macron ve ikinci turda yarışacağı -aşırı sağ aday- Marine Le Pen’in TF1 ve France2’de yayınlanan tartışma programı için iki tarafın danışmanları saatlerce bir araya gelip yayında stüdyodan ne tür detayların gösterilip, ne tür detayların ekrana gelmeyeceğini saatlerce tartışmışlar. Le Pen su içerken veya dosyalarına bakarken görüntülenmek istememiş gibi pek çok detayı Güneri Civaoğlu’nun yazısında keşfedebilirsiniz.

Bir spor yayıncısı olarak beni ilgilendiren, yıllardır kulüplerin maçların yayını sırasında görünmesini istemediği detaylar. Digitürk’de yıllarca Haber Müdürü olarak görev yaptım. Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım maç sırasında kendisinin tribünden görünmesini istemezdi. Keza Türk Futbolunun önemli kilometre taşlarından Fatih Terim yedek kulübesinin yanına mikrofon konulmasına tepki gösterirdi.

Halen çalıştığım D-Smart’da her hafta İspanyol La Liga tarşılaşmalarını yayınlıyoruz. La Liga maçlarının hiç birinde gösterilmeyen başkan da yok teknik direktör de. Acaba Futbol Federasyonu yeni ihale süresince bunu da standard olarak oturtsa mı diye aklıma takıldı.

Önceki İçerikGalatasaray Nef, parkeye hem play-off için , hem de çocuklar için çıkıyor
Sonraki İçerikİstanbul’dan Monica Belluci geçti… Ertuğrul Özkök yazdı: Dün gece dünyanın en güzel kadını ile birlikteydim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz