Fenerbahçe’de yeni sezon kombineleri yarın satışa çıkıyor. Kadıköy Ülker Stadyumu’nda başkan Aziz Yıldırım’ı protesto eden grupların bulunduğu Okul Açık Tribünü ve Maraton H-I bloklara kombine satışı yapılmaması dikkati çekti. Yıldırım’ın kendisini ve takımı protesto eden gruplara karşı kombine satışını yasakladığı belirtildi.

fft104mm3836550Fenerbahçe’de yeni sezon kombineleri yarın satışa çıkıyor. Ülker Stadı’nda başkan Aziz Yıldırım’ı protesto eden grupların bulunduğu Okul Açık Tribünü ve Maraton H-I bloklara kombine satışı yapılmaması dikkati çekti.

Fenerbahçe’de yeni sezon için kombine satışları ve yenileme süresi yarın başlıyor… İlk etapta eski hak sahiplerine yenileme şansı tanınacak. 25 Haziran’a kadar sürecek yenilemeden sonra kongre ve temsilci üyeler için 27-28 Haziran 2016 tarihlerinde öncelikli satış yapılacak. Kombinelerin genel satışına ise 29 Haziran’dan itibaren başlanacak.

Buraya kadar her şey normal. Normal olmayan ise ilk kez uygulanacak olan bir yasak. Bilindiği gibi geride kalan sezonun özellikle son bölümlerinde alınan başarısız sonuçların ardından Kadıköy Ülker Stadyumu’nda başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere protestolar yükselmişti. ‘İstifa’ seslerinin bu kadar çok olmasının ardından yönetim önümüzdeki sezon için önlem alma yoluna gitti.

kralspor8744İLK KEZ YAPILIYOR

Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticileri protesto eden GFB, ÜNİFEB ve eski ‘Kill For You’ gruplarının yer aldığı Okul Açık Tribünü ve Maraton üst H-I bloklara kombine satışı yapılmayacak. Yapılan açıklamada, “Okul Açık Tribünü ve Maraton üst H-I bloklarının yenileme ve satış tarihleri önümüzdeki günlerde duyurulacaktır” denilse de yönetimin buralara yeni sezonda kombine satışı yapmayı düşünmediği öğrenildi. Fenerbahçe’de kombinenin başladığı 2003-04’ten bu yana ilk kez belirli bölümlere kombine çıkmayacak. (Habertürk)

Önceki İçerikBeşiktaş’ın yeni sezon açılışına Avrupa’nın devleri geliyor. İşte o kulüpler…
Sonraki İçerikBekle bizi Fransa… Türkler kupa için geliyor: 0-1…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz