futbolmedya.com yazarı Fehmi Özgüler, Arda Turan olayını kaleme aldı:

Arda Turan olayına bir türlü aklım ermedi… Milliyet Gazetesi’nin yazarı Bilal Meşe’yi Milli Takımı’nın bulunduğu uçakta hırpalamıştı. Daha sonra gelişen olaylar nedeniyle, Arda Turan Milli Takım’dan uzaklaştırılmıştı.

Arda Turan, Barcelona’nın oyuncusu olduğunu unutmanın faturasını ödemeye devam ediyor… Arda Turan’ın bu olay sonrasında Barcelona’nın lig maçlarında değil, hazırlık maçlarında bile maç kadrosunda yer almadığına hep birlikte şahit olduk.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ne yaptı, hep birlikte hatırlayalım. Önce Milliyet Gazetesi çalışanı ve mağdur Bilal Meşe’ye baskı yaparak, Arda Turan’ı mahkemeye vermekten vazgeçirdi. Diyeceksiniz ki Milliyet Gazetesi ile en ilgisi var. Milliyet Gazetesi’nin sahibi Yıldırım Demirören.

İkincisi ise Demirören, Arda Turan’ı affettirerek, Milli Takıma alınmasını sağladı… Şimdi aklımıza başımıza alarak düşünmemiz gerekir. Acaba Barcelona mı yanlış, yoksa TFF Başkanı Yıldırım Demirören mi yanlış yaptı…

Bana göre Barcelona, iyi örnek, TFF Başkanı Yıldırım Demirören kötü örnek oldu. Bundan böyle Barcelona formasını giyen hiçbir futbolcu uçakta gazeteci tartaklayamayacak, bundan böyle Milli Takım uçağından isteyen her futbolcu, istediği gazeteciyi dövebilecek…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here