Başkan izin vermedi Fenerliler gelmedi

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), eğitim merkezi kurulması adına ünlü sporcu ve sanatçıları bir araya getirirken, programda yer alan Mehmet Topal, Volkan Demirel ve Caner Erkin’in, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım istemediği için geceye katılamadığı öğrenildi.

56bc24f4c03c0e11208d1121

Spor ve sanat dünyasının eğitim merkezi kurulması adına bir araya geldiği Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) gecesine Fenerbahçeli futbolcular katılamadı. Bugüne kadar 98 okul inşa eden vakfın gecesinde spor dünyasının ünlü isimleri, sanat camiasının ünlüleriyle sahneye çıkıp şarkı söyledi.

GECENİN ORGANİZATÖRÜ ORADA YOKTU!
Programda yer alan Fenerbahçeli futbolcular, Caner Erkin, Volkan Demirel ve Mehmet Topal’ın organizasyonda yer almaması şaşkınlıkla karşılandı. Gecenin organizatörü eşi Selda Topal olan Milli futbolcu Mehmet Topal’ın gecede olmaması özellikle merak uyandırdı.

İKİSİ DE İSTANBUL’DAYDI
Gecede Fenerbahçeli futbolcuların yoğun maç takvimi nedeni ile katılamadığı anons edildi. Ancak TOÇEV’in organizasyonu saat 21.30’da başladı. Amedspor ile Türkiye Kupası çeyrek finali ilk maçında karşılaşan Fenerbahçe kafilesi bu saatte çoktan İstanbul’a dönmüştü.

Ayrıca Mehmet Topal ve Caner Erkin, Amedspor maçının kadrosuna alınmamış, günü İstanbul’da geçirmişti.Sarı lacivertli oyuncuların, Aziz Yıldırım’ın Antalyaspor yenilgisi nedeniyle koyduğu yasak üzerine geceye gelemediği bilgisi davetliler arasında kulaktan kulağa konuşuldu. (hürriyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here