Uzun yıllar Lig TV’de çalıştıktan sonra kurumdan ayrılarak İzmir’e yerleşen İlban Karamüftüoğlu, beIN Sports’un Süper Lig maçlarında kullandığı spikerlere yönelik eleştiriler getirdi.

“Gereksiz yere bağırarak maç anlatan spikerler alt liglere yönlendirilmiş tebrikler beın sports” diye sosyal medya paylaşımı yapan Karamüftüoğlu’na spor yazarı Ahmet Çakır’dan destek geldi.

Çakır “Sorun bağırmaları değil İlban kardeş, o arkadaşlar spiker olabilecek kalitede bir sese sahip değiller. Bağırırken tavuk boğazlanır gibi dehşet verici sesler çıkarıyorlar. Alt liglerde de görev verilmemeli. Muhabir ya da masabaşı görevle hayatlarını kazanabilirler. Sen hiç sesi olmayan birinin şarkıcılığa soyunduğunu gördün mü? Bu da aynı durum. Sesiyle iş yapıyor ama sesi yok! Niçin her büyük maçı Yalçın’a anlattırıyorlar dersin?” şeklinde bir mesaj bıraktı.

Çakır’ın bu paylaşımına kendisi de eski bir Lig TV çalışanı olan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’den “Hay ağzını seveyim” diye yorum geldi.

TANER VE GÜMÜŞBIÇAK NEREDE?

İlban Karamüftüoğlu daha sonra “Bein sport Ntv de adam bırakmadı aldı Ercan Taner neden transfer edilmiyor buda anlamadığım diğer bir konu. Gümüşbıcakta bu işin iyilerinden ama o da dışarda. Oysa bu arkadaşlar 2000 li yıllarda bu kanalda rakipsizdiler..” şeklinde bir paylaşım daha yaptı.

 

 

Önceki İçerikBayern Münih- Beşiktaş maçını yayınlayacak kanal belli oldu
Sonraki İçerikFBTV’nin acı günü… Teknik müdür, trafik kazasında yaşamını yitirdi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz