Hürriyet yazarı Fatih Çekirge çok tartışılan bir konuyu köşesine taşıdı. Çekirge, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in beIN Sports hakkındaki sözlerini yayınladı.

Süper Lig‘in yayın haklarını elinde bulunduran beIN Sports’un sözleşme bitiminde yeniden ligi yayınlayıp yayınlamayacağı merak ediliyordu. Hürriyet Gazetesi’nde Fatih Çekirge, TFF Başkanı Nihat Özdemir‘inkonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“BEIN SPORTS 2 YIL DAHA UZATMAK İSTİYOR”

“beIN gidiyor mu?” sorusunu yanıtlayan Nihat Özdemir, “Ne gitmesi… Bırakın gitmeyi, geçen hafta beIN’in CEO’su yönetim kurulumuzun önünde bize aynen şöyle dedi: ‘Sayın yönetim kurulu, biliyorsunuz 2 yıl sonra bizim sözleşmemiz bitiyor. Ancak biz 2 yıldan sonrası için de uzatmak istiyoruz.’ Bunu söyleyen şirket gider mi? Tam tersine, sözleşmeyi uzatmak istiyorlar.” dedi.

“TÜM ÖDEMELER YAPILACAK”

Kulüplerin ödemelerinin tamamının yapılacağını belirten Nihat Özdemir, “588 milyon lira para söz konusu. Geçen cuma bir ödeme oldu. Salı günü yine ödeme olacak. Her hafta maçlar oynandıktan sonra ödeme yapacaklar. 8 haftada tamamlanacak. Yani bir borç ödememe durumu kesinlikle söz konusu değildir” ifadelerini kullandı.

Önceki İçerikBulgaristan 1. Futbol Ligi’nde Ludogorets, üst üste 9. kez şampiyon
Sonraki İçerikGalatasaray son saniye ‘Gazi’si: 3-3… Bülent Tuncay, Galatasaray- Gaziantep FK maçını yazdı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz