Sezon öncesi kulüplerle doların kur sabitlemesi konusunda sorun yaşayan beIN Sports, 2019-20 sezonuna farklı bir giriş yaptı.

beIN Sports, ilk hafta maçlarında yorumcu kullanmadı. beIN geçen sezon Üç Büyükler dışında spiker yanında yorumcu kullanmamaya başlamıştı.

Yayıncı kuruluş maç sonu programlarında da değişime gitti, moderatör olarak sadece Güntekin Onay’a görev verdi. Onay’a ilk gün yorumcu olarak Metin Tekin ve Önder Özen, ikinci gün Metin Tekin ve yeni transfer İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe- Gazişehir maçından sonra da Mustafa Doğan ve İlker Yağcıoğlu eşlik etti. Mehmet Demirkol, Bülent Timurlenk, Tunç Kayacı, Raşit Altun ve yeniden kanala dönen Ekrem Ekşioğlu’nun haftaiçi programlarında yer alacağı öğrenildi. Altan Aksoy’un da yeni sezon için düşünülen isimlerden olduğu ileri sürüldü.

Pazartesi programlarında moderatör olarak seyircinin karşısına çıkan Şansal Büyüka’nın ligin ilk haftasında ekranda olmaması dikkati çekti. Geçen sezonun yorumcularından Reha Kapsal, Tümer Metin, Erman Özgür, Olcay Çakır, Hamdi Arslan ve Serkan Akcan da ilk hafta beIN ekranlarına çıkmayan isimlerdi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here