Digiturk, üst yönetim kadrosunu uluslararası spor yayıncılığı alanında önemli deneyime sahip Saad Saleh Al-Hudaifi ile güçlendirmişti. Digitürk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı olan Al-Hudaifi kolları sıvadı ve kurum içi işleyişi yeniden dizayn etmeye başladı.

Al-Hudaifi, ilk olarak kurumda çalışan personelin eğitim durumlarını inceledi ve Bein Sports bünyesinde asgari lisans eğitimi olan personel istediğini bildirdi. Kurumun ayrıca bundan sonra alınacak personelde ileri seviye İngilizce şartı arayacağı da öğrenildi.

Al-Hudaifi yayın içeriklerine de el attı. Muhabirlerin yönelteceği sorular belli kurallara bağlandı. Bu arada ilginç bir gelişme daha yaşandı ve beIN Sports, Zenit- Fenerbahçe maçı için Fenerbahçe muhabiri Alper Yemeniciler yerine Şükran Albayrak’ı gönderdi.

beIN’in ileriki süreçte ekran önünde olacak isimler konusunda başka değişimler yapacağı da öğrenildi.

ONAY’I EKRANDAN KESTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Önceki hafta Güntekin Onay’ın modaretör olduğu programa çıkmaması merak konusu olmuştu. Onay, cumartesi günü çıkmadığı yayın için bir açıklama yapmamıştı.

Onay’ın Beşiktaş maçı sonrası yayına çıkmamasının da Al- Hudaifi’nin kararı olduğu ileri sürülmüştü. İddiaya göre Al-Hudaifi, attığı maile dönmediği için Onay’a ekran yasağı getirdi.

 

beIN Sports’ta önemli atama! Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanlığına Al-Hudaifi getirildi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here