beIN Sports‘ta yeni genel müdür Saad S. Al- Hudaifi‘nin başlattığı değişim hamlesinin ayrıntıları belli olmaya başladı.

Süper Lig maçları dışında kendisine başta Fransa Ligi olmak üzere çok sayıda maç anlatımı yazılan Ercan Taner tepki göstererek gece 23.00’te attığı “Gördüğüm lüzum üzerine…” diye başlayan bir tweet’le istifa etmişti. Taner geçen haftasonu sürpriz bir şekilde “Yuvama döndüm” tweet’i atarak beIN Sports’a geri dönmüştü.

Taner’in dönüşü ile beIN Sports’taki yapılanmada deprem yaşandı. Digiturk’ün spor içeriklerinden sorumlu genel müdürlüğü görevine getirilen Al-Hudaifi önceki gece attığı mail ile program müdürlüğüne Murat Caner’in getirildiğini duyurdu.

MELİH ŞENDİL’İN YÖNETİCİLİK GÖREVLERİ SONLANDIRILDI

Ercan Taner’e yakın bir isim olan ve 2017’de NTV Spor’dan alınan Caner, spikerlerin görevlendirilmesinden sorumlu yönetici de oldu. Spikerlerin görev dağılımını ve program müdürlüğünü 2 yıldır vekaleten Melih Şendil yürütüyordu. Bu görev tanımlamalarının ardından yöneticilik görevleri sona eren Şendil’in yeniden spikerliğe döndüğü öğrenildi.

Ercan Taner’in beIN Sports’la ilgili yeni anlaşmasının ayrıntıları da ortaya çıktı. Taner bundan sonra haftada 1 maç anlatacak. Datça’ya yerleşen Taner’in şartlarını kabul eden Al-Hudaifi’nin ünlü spikeri kendisine danışman olarak atayacağı da belirtildi.

 

Önceki İçerikbeIN Sports hakem yorumcusunu buldu! Deniz Çoban, haftanın maçlarını yorumlayacak…
Sonraki İçerikMelo Demirören’i şok tweet’le uğurladı: Tanrı’ya şükürler olsun ki Türk futbolunun kanseri istifa etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz