Devler derbi için sahada, büyük heyecan gün boyu Digiturk’te

Alex de Souza ve Wesley Sneijder özel röportajları beIN SPORTS’ta

Türk futbolunun iki ulu çınarı Fenerbahçe ve Galatasaray’ı 14 Nisan saat 19:00’da Ülker Stadyumu’nda karşı karşıya getirecek dev derbinin heyecanı Pazar gün boyunca Digiturk ekranlarında yaşanacak.

İki takımın efsane 10 numaları Alex de Souza ve Wesley Sneijder’in derbi öncesinde beIN SPORTS’a verdikleri özel röportaj Pazar günü saat 13:00’de beIN SPORTS HD1’de olacak. Derbi öncesi özel röportajlar bununla da sınırlı değil. Brezilyalı yıldız futbolcular Deivid de Souza ve Elano Blumer ise saat 13:30’daçarpıcı açıklamalarıyla beIN SPORTS HD1’de izleyiciyilerle buluşacak.

Türk futboluna damgasını vurmuş efsane başkanlar Ali Şen ve Faruk Süren, ilk kez yan yana gelirken, gerçekleştirdikleri keyifli sohbetlerinde hem geçmişteki derbileri hem de iki kulübün son durumuyla ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunacak.

Türkiye’nin nefesini tutarak beklediği Fenerbahçe – Galatasaray derbisi 14 Nisan Pazar saat 19:00’da Türkiye’de futbolun adresi beIN SPORTS’ta yayınlanacak.

Oynadıkları futbol ile camiaları için efsaneleşmiş iki süper yıldız Alex de Souza ve Wesley Sneijder’in beIN SPORTS’a verdikleri derbiye özel röportaj Pazar saat 13:00’de beIN SPORTS HD 1 kanalında yayınlanacak. Saatler 13:30’u gösterdiğinde ise yine iki Brezilyalı yıldız Deivid de Souza ve Elano Blumer çarpıcı açıklamalarıyla beIN SPORTS HD1’de izleyiciyle buluşacak.

Efsaneler ilk kez yan yana

Türk futboluna damgasını vuran iki efsane başkan Ali Şen ve Faruk Süren, derbi öncesi ilk kez yan yana geldi. Fenerbahçe ve Galatasaray’daki başkanlık dönemlerinde unutulmaz başarılara imza atan iki başarılı spor adamı, keyifli sohbetlerinde hem geçmişteki derbileri hem de iki kulübün son durumuyla ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunacak. Röportaj Pazar günü saat 16:00’da beIN SPORTS HD 1’de yayınlanacak.

Dev karşılaşmanın heyecanı gün boyunca beIN SPORTS ekranlarında yaşanacak

Kıtalararası derbi öncesinde özel dosyalar, unutulmaz derbilerden notlar, usta yorumculardan analizler, tarihe damgasını vurmuş derbiler canlı bağlantılarla 14 Nisan Pazar gün boyunca beIN SPORTS ekranlarında derbi şöleni yaşatacak.

14 NİSAN PAZAR ÖZEL RÖPORTAJLAR:

13:00: ALEX DE SOUZA

13:15: WESLEY SNEIJDER

13:30: DEIVID DE SOUZA

13:45: ELANO BLUMER

16:00: İKİ EFSANE BAŞKAN: ALİ ŞEN – FARUK SÜREN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here