beIN Sports, önümüzdeki hafta sonu lige verilecek ve kupa maçlarının oynanacağı sürece de çok sayıda canlı maç yayını koydu. İşte beIN Sports’un yayın programı:

30 Ocak 2017 Pazartesi
13:00 WTA SAINT PETERSBURG beIN SPORTS HD 3
15:00 WTA SAINT PETERSBURG beIN SPORTS HD 3
20:00 BEŞİKTAŞ – ATİKER KONYASPOR beIN SPORTS HD 1
20:00 ADANASPOR – KASIMPAŞA beIN SPORTS HD 2
20:00 ANADOLU EFES – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE beIN SPORTS HD 3
22:45 LAS PALMAS – VALENCIA beIN SPORTS HD 3
31 Ocak 2017 Salı
04:30 DALLAS MAVERICKS – CLEVELAND CAVALIERS beIN SPORTS HD 3
20:00 LILLE – NANTES beIN SPORTS HD 3
22:45 ARSENAL – WATFORD beIN SPORTS HD 2
22:45 SUNDERLAND – TOTTENHAM HOTSPUR 91. KANAL ( beIN SPORTS Max HD 1)
23:00 LIVERPOOL – CHELSEA beIN SPORTS HD 3
23:05 OLMYPIQUE MARSİLYA – OLYMPIQUE LYON beIN SPORTS HD 4
1 Şubat 2017 Çarşamba
03:00 WASHINGTON WIZARDS – NEW YORK KNICKS beIN SPORTS HD 3
20:00 CHAMBLY – MONACO beIN SPORTS HD 2
20:00 AUXERRE – SAINT-ETIENNE beIN SPORTS HD 3
22:45 WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY beIN SPORTS HD 2
22:45 PESCARA – FIORENTINA 91. KANAL ( beIN SPORTS Max HD 1)
23:00 RENNES – PARİS SAINT-GERMAIN beIN SPORTS HD 1
23:00 MANCHESTER UNITED – HULL CITY beIN SPORTS HD 4
23:00 ATLETICO MADRİD – BARCELONA beIN SPORTS HD 3
2 Şubat 2017 Perşembe
05:00 UTAH JAZZ – MILWAUKEE BUCKS beIN SPORTS HD 3
20:45 FENERBAHÇE – CSKA MOSKOVA beIN SPORTS HD 3
21:00 ZALGIRIS KAUNAS – BARCELONA LASSA beIN SPORTS HD 2
22:45 EA7 EMPORIO ARMANI MILAN – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ beIN SPORTS HD 3
23:00 CELTA VIGO – ALAVES beIN SPORTS HD 2
3 Şubat 2017 Cuma
20:00 GALATASARAY ODEABANK – PANATHINAIKOS beIN SPORTS HD 3
22:45 DEPORTIVO LA CORUNA – REAL BETIS beIN SPORTS HD 1
22:45 METZ – OLYMPIQUE MARSİLYA beIN SPORTS HD 2
22:45 KIZILYILDIZ – ANADOLU EFES beIN SPORTS HD 3
4 Şubat 2017 Cumartesi
15:00 MALAGA – ESPANYOL beIN SPORTS HD 2
16:00 MURATBEY UŞAK – BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN beIN SPORTS HD 3
18:15 BARCELONA – ATHLETIC BILBAO beIN SPORTS HD 2
18:30 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR – TRABZONSPOR MEDICAL PARK beIN SPORTS HD 3
19:00 MONACO – NICE beIN SPORTS HD 1
20:30 ATLETICO MADRİD – LEGANES beIN SPORTS HD 3
22:00 DIJON – PARİS SAINT-GERMAIN beIN SPORTS HD 2
22:00 SAO BENTO – CORINTHIANS beIN SPORTS HD 4
22:45 BOLOGNA – NAPOLİ beIN SPORTS HD 1
22:45 VALENCIA – EIBAR beIN SPORTS HD 3
5 Şubat 2017 Pazar
14:00 SEVILLA – VILLARREAL beIN SPORTS HD 1
14:30 MILAN – SAMPDORIA beIN SPORTS HD 2
16:00 HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER – ANADOLU EFES beIN SPORTS HD 3
17:00 TOULOUSE – ANGERS beIN SPORTS HD 1
17:00 PESCARA – LAZIO beIN SPORTS HD 2
17:00 ATALANTA – CAGLIARI DİLEDİĞİN YERDE+DIGITURKPLAY
17:00 CHIEVO – UDINESE DİLEDİĞİN YERDE+DIGITURKPLAY
17:00 EMPOLI – TORINO DİLEDİĞİN YERDE+DIGITURKPLAY
17:00 GENOA – SASSUOLO DİLEDİĞİN YERDE+DIGITURKPLAY
18:15 SPORTING GIJON – ALAVES beIN SPORTS HD 3
19:00 NANTES – NANCY beIN SPORTS HD 2
20:00 PALERMO – CROTONE beIN SPORTS HD 1
20:30 REAL SOCIEDAD – OSASUNA beIN SPORTS HD 3
22:00 AUDAX – SAO PAULO beIN SPORTS HD 4
23:00 SAINT-ETIENNE – OLYMPIQUE LYON beIN SPORTS HD 1
22:45 CELTA VIGO – REAL MADRİD beIN SPORTS HD 2
22:45 JUVENTUS – INTER beIN SPORTS HD 3
6 Şubat 2017 Pazartesi
00:30 PONTE PRETA – FERROVIARIA beIN SPORTS HD 3
20:00 GALATASARAY ODEABANK – TOFAŞ beIN SPORTS HD 3
22:45 GRANADA – LAS PALMAS beIN SPORTS HD 3
22:45 ROMA – FIORENTINA DİLEDİĞİN YERDE+DIGITURKPLAY

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here