Süper Lig’de 2021/22 sezonu başlarken yayıncı kuruluş beIN Sports ile özet yayın haklarının sahibi TRT’de transfer hareketliliği arttı. NTV’den ayrılarak bir süre yorumculuğa ara veren Rıdvan Dilmen’in TRT ile anlaştığının açıklanmasının ardından gözler Stadyum sunucusu Ersin Düzen ve program yorumcuları Tümer Metin, Ali Gültiken, Ayhan Akman’a çevrildi. Programdan ilk ayrılık haberi ise Ali Gültiken’den geldi. Beşiktaş efsanesi beIN Sports ile anlaşarak TRT Spor’daki programdan ayrıldı. 

beIN Sports’tan transfer üstüne transfer

Ajansspor’un haberine göre; Metin Tekin ve Önder Özen’in NTV’ye transferinin ardından yayıncı kuruluş beIN Sport, transferde sadece Ali Gültiken ile yetinmedi. Son olarak Aspor’da yorumculuk yapan Beşiktaş efsanesi Feyyaz Uçar da 2021/22 sezonunda yorumlarıyla beIN Sports’da olacak.

Ünlü Teknik Direktör Hikmet Karaman ise Katarlı şirketin yeni sezon için kadrosuna kattığı bir başka yorumcu oldu. Daha önce beIN’de görev yapan Serkan Akcan ve eski futbolcu Altan Aksoy da yeniden kadroya dahil oldular.

Geçen sezon yorumlarıyla izlediğimiz İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Uğur Meleke, bu sezon da beIN Sports’daki programlarda yer almaya devam edecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here