Beşiktaş ve Galatasaray taraftarı arasında kavga çıktı

Almanya’da tekerli sandalye basketbol turnuvasına katılan Beşiktaş ve Galatasaray’ın taraftarları arasında bıçaklı kavga çıktı.

Almanya’nın Zwickau kentinde düzenlen Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda, Türkiye’yi temsilen Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı da katıldı.

KAVGA MAÇI ERTELETTİ

İki grup halinde gerçekleşen turnuvada Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ayrı ayrı gruplarda yer aldı. Yapılan maçların ardından dün Galatasaray ile Beşiktaş takımları arasında oynanması gereken maçın öncesinde, Galatasaray ile Beşiktaş taraftarları arasında bıçaklı kavga çıktı. Salon dışında başlayan kavgada, taraflar birbirine bıçakla saldırırken büyüyen olaylar nedeniyle karşılaşma ertelendi.

Beşiktaş ve Galatasaray taraftarı arasında kavga çıktı

Takımlarına destek vermek için turnuvanın gerçekleştirildiği salona giden Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları, salon önünde bir birlerine girdikleri belirtilirken, Alman basınına da yansıyan olaylarda taraftarların, birbirine bıçak çektiği ve çıkan kavgada 7 kişinin yaralandığı açıklandı. Bu arada kavgaya karışan çok sayıda taraftarın da gözaltında alındığı belirtildi. (karar)

Önceki İçerikAysal “300 milyon dolarla geliyor” haberine tepki gösterdi: Onlar benim düşmanım!
Sonraki İçerikAslı Çakır Alptekin’in ismi Ataköy’deki spor salonundan kaldırıldı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz