Beşiktaş, Atınç Nukan’ın transferinde şaibe olduğunu ileri süren Cem Dizdar’a yanıt verdi

Süper Lig ekibi Beşiktaş, TRT Spor’da yayınlanan programda yorumcu Cem Dizdar’ın Atınç Nukan’ın Leipzig’e transferinde bonservis bedeliyle ilgili olarak “Kağıtlara bakmak lazım ama bakılabilirse tabi” sözlerine resmi internet sitesinden cevap verdi.

İşte Beşiktaş’ın açıklaması;

“TRT Spor kanalında gazeteci Cem Dizdar tarafından Atınç Nukan’ın önceki yıl gerçekleşen Leipzig transferiyle ilgili şaibe imasında bulunulmuştur.

Hangi bilgi ve belgelere dayanarak şaibe imasında bulunduğunu merak ettiğimiz Sayın Cem Dizdar’a tüm arşivimiz, tüm dokümanlar bir gazeteci olarak inceleme yaparak kamuoyunu bilgilendirebilmesi adına sonuna kadar açıktır.

Aynı zamanda Sayın Cem Dizdar’a bu transfer ile ilgili RB Leipzig kulübündeki belgeleri de inceleyebilmesi için de kulübümüz tarafından tam yetki verilecektir.

‘Kağıtlara bakmak lazım’ diyen Sayın Cem Dizdar’a gerek Beşiktaş gerekse Leipzig tarafındaki tüm dokümanlar sunulacak, bununla da yetinmeyip belgeleri incelerken ihtiyaç duyacağı her türlü uzman danışmanlık hizmeti de kulübümüz tarafından sağlanacaktır.

Sayın Cem Dizdar’ın bu hakkı kullanması için kulübümüz tarafından kendisiyle irtibata geçilmiştir.

Kendisinden beklentimiz Sayın Dizdar’ın dile getirdiği bu şaibe iddiasını bir an önce kanıtlaması, şayet kanıtlayamaz ise kamuoyu önünde kulübümüzden özür dilemesidir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK”

Önceki İçerikFatih Terim, Rüştü Reçber’e mektup yazdı: Günlük hayatında kullandığın kelime sayısından fazlasını..
Sonraki İçerikOrhan Yıldırım: Pepe PAF’tan mı geldi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz