Beşiktaş- Trabzonspor maçında Quaresma’nın Yusuf Erdoğan’a yaptığı sert faul tepki çekti. Hakem pozisyonda sarı kartına başvururken; futbolseverler hareketin kırmızı kart olduğu yönünde görüş birliğine vardı. Trabzonspor Kulübü büyük yankı yaratan bir tweetle cevap verdi.

 Mücadelenin 62. dakikasında ise Ricardo Quaresma’nın Yusuf Erdoğan’a müdahalesi sonrasında Trabzonsporlu oyuncu sakatlanarak oyundan çıktı.

Bu pozisyon için Mete Kalkavan, Quaresma’ya sarı kart gösterdi. Trabzonsporlular, Quaresma’ya Kırmız kart çıkmadığı için Mete Kalkavan’a tepki gösterdi.

Bu faulun ardından taraflı tarafsız bütün futbolseverler Quaresma’ya tepki gösterirken, hareketin kırmızı kart olması yönünde görüş birliğine vardı.

TRABZONSPOR’DAN TWEETLE CEVAP
Trabzonspor Kulübü, 2-1 kaybedilen Beşiktaş maçının hemen ardından büyük yankı yaratan bir tweet attı. Bordo mavili kulübün resmi Twitter hesabından atılan fotoğraflı tweette Ricardo Quaresma’nın Yusuf Erdoğan’a yaptığı hareketin görseli paylaşılarak, “Bu sadece biriydi… Emeğe ve oyuna saygısı olan utanır! Utanmanız dileğiyle” diye yazdı.

1-1478371095

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here