Beşiktaş JK, Vodafone Arena’daki yeni kulüp merkezini resmen hizmete soktu

BEŞİKTAŞ JK YENİ YUVASINDA

Beşiktaş JK yeni kulüp merkezinin resmi açılışını gerçekleştirdi. Açılış Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun da katıldığı bir törenle yapıldı. Vodafone Arena içerisinde yer alan yeni ofisler şık mimarisi ve teknolojik altyapısı ile dikkat çekiyor.

Beşiktaş JK, Vodafone Arena’daki yeni ofislerinin açılışını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun da katıldığı törenle yaptı. Akaretler’deki BJK Plaza’da bulunan tüm yönetim ofisleri Vodafone Arena’ya taşınırken, siyah beyazlı kulübün tüm şubeleri ve idari birimleri tek merkezde toplanmış oldu.

Bakan Müezzinoğlu, Beşiktaş JK’nın saha içinde kazandığı başarıların yanı sıra saha dışında da başarılı işler yapmaya devam ettiğini belirterek, “Başkanı ve tüm yönetim kurulunu kazandırdıkları bu güzel kulüp merkezi için tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Fikret Orman: Yılda 4 milyon TL’lik bir tasarruf sağlanacak

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ise kulüp merkezini Vodafone Arena’ya taşıyarak Beşiktaş açısından çok önemli bir adım daha atıldığının altını çizerken, “Tüm şirketler grubu stadyumdaki yeni yerlerine taşındılar. Dünyanın en iyi statlarından biri içerisinde Beşiktaş’a yakışan modern, konforlu ve teknolojik bir ortamda kulübümüz için çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca bu taşınma ile oluşacak fiziki daralma ve de BJK Plaza’da boşaltılan yerlerin kiraya verilmesiyle yılda 4 milyon TL’lik bir tasarruf daha sağlanacak.” dedi.

3500 metre karelik bir alana sahip

2 kat ve bağımsız bir giriş olarak tasarlanan ofisler 3500 metre karelik bir alana sahip. 2 ayrı katta 96 ayrı oda ve birimin bulunduğu ofisler toplam 145 çalışan ve yönetim kurulu üyelerine ev sahipliği yapıyor.

Şık mimarisi ve teknolojik altyapısı ile dikkat çekiyor

Yerleşim ve tasarımı BJK İnşaat A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ofisler şık mimarisi ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile dikkat çekiyor. Beşiktaş JK’nın faaliyet gösterdiği spor dallarına ait temalarla süslenen ofislerin teknoloji ağının kalbini Vodafone Arena’nın Tier III seviyesindeki ileri teknoloji veri merkezi oluşturuyor. Statta bulunan akıllı otomasyon sistemleri ile entegre çalışan bir yapıda çalışan ofis iletişim, bilişim ve internet sistemleri çalışanlara daha teknolojik bir çalışma ortamı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here