adidas Originals P.O.D. SYSTEM Kampanyası İçin

Loris Karius İle Özel Çekim Gerçekleştirdi

adidas Originals, “Great Alone Better Together” felsefesi üzerine kurduğu ve en iyi spor ayakkabı teknolojilerini bir araya getirerek yarattığı P.O.D SYSTEM’e özel olarak Beşiktaş JK’nın kalecisi Loris Karius ile özel bir çekim yaptı.

Yeni silüeti, P.O.D. SYSTEM’ın ‘Great Alone Better Together’ felsefesini tüm dünyada Paul Pogba ile duyuran adidas Originals, Türkiye’ye özel yaptığı kampanya dahilinde Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius ile çalıştı. Karius, adidas Originals P.O.D. System çekimi için objektif karşısına geçti.

Bir futbol yıldızı olan Loris Karius, P.O.D System’ın felsefesinden yola çıkarak, ‘tek başınıza harika olabileceğinizi, ancak hep birlikte daha iyi olduğunuzu’ zafer sonrası kutlamalarına dair verdiği bir örnekle anlattı. Karius, “Soyunma odasından sonra iyi bir galibiyetin ardından takımla birlikte kutladığımız en iyi anları düşünüyorum. Bütün takımın zaferi paylaşması gerçekten benzersiz bir deneyim. O anda tek başınıza iyi olduğunuzu ama hep birlikte daha iyi olduğunuz hissini, yani takım olma hissini yaşıyorsunuz” sözleriyle dile getirdi.

Arşiv, estetik ve ilerici tasarım perspektifleri arasında bir bağlantı kurularak yaratılan P.O.D System silueti, adidas Originals’ın kolektif belleğinden yararlanarak, parçalarının toplamından daha büyük bir anlamı taşıyor.

P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda bir araya getiriyor: ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor. P.O.D. System sneaker severlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor. Sokak modasının yeni oyuncusu P.O.D. eşsiz uyumu yakalıyor.

Notlar:

adidas ürünleri ile iki alt bölüme ayrılıyor. P.O.D System’ın da içinde bulunduğu adidas Originals, geçmişte spor amaçlı tasarlanmış ürünlerin günümüze uyarlanması ile oluşan, trendleri belirleyenlerin tercihi olan günlük yaşam ürünlerini temsil ediyor. Bu ürünler adidas’ın tarihinde spor amaçlı kullanılmış olsa da artık spor yaparken kullanılmamaktalar.

adidas Sport Performance ise adidas’ın, lider teknolojileri kullanarak tasarladığı spor ve performans ürünlerini temsil ediyor. Bu ürünler, spor yaparken tercih edilen koleksiyonlardan oluşuyor.

https://www.instagram.com/adidas.turkiye/

https://shop.adidas.com.tr/originals-podsystem

@adidasOriginals

#PODSystem

Önceki İçerikFenerbahçe ve Kurtuluş Savaşı filminde Harrington rolünü Tim Seyfi oynayacak
Sonraki İçerikTürk Telekom’da olaylı gece! Bülent Tuncay, Galatasaray- Fenerbahçe maçını yazdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz