VODAFONE TÜRKİYE VE BEŞİKTAŞ JK ARASINDA 10 MİLYON DOLARLIK İMZA

BEŞİKTAŞ, VODAFONE’U 2 YIL DAHA

GÖĞSÜNDE TAŞIYACAK
Beşiktaş JK ile 4 yıl önce 150 milyon doları aşan değeriyle Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, 3 yıldır sürdürdüğü forma göğüs sponsorluğunu 10 milyon dolar bedelle 2 yıl daha uzattı. Vodafone böylece, Beşiktaş JK Futbol Takımı ana sponsoru olmaya devam etti.
Vodafone’un Türkiye’nin gücüne ve potansiyeline olan inancının ve güveninin, yatırımlarına devam ettiğinin en somut göstergelerinden biri olan anlaşma kapsamında, forma göğüs sponsorluğunun toplam değeri 5 yıl için 25 milyon dolara ulaştı.
Yeni sponsorluk anlaşması, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın katılımıyla Vodafone Arena’da düzenlenen imza töreni ile duyuruldu. Törene Beşiktaşlı futbolcular Cenk Tosun, Oğuzhan Özyakup, Ryan Babel ve Atiba Hutchinson da katıldı.
7 Şubat 2017 – Beşiktaş JK ile 4 yıl önce 150 milyon doları aşan değeriyle Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, siyah beyazlı kulüple olan forma göğüs sponsorluğunu 2 yıl daha uzatmak için anlaştı. 3 yıl önce kulüp ile forma göğüs sponsorluğuna imza atan Vodafone Türkiye, 2017-2018 ve 2018-2019 sezonları için de Beşiktaş JK’ya KDV hariç toplam 10 milyon dolar destek sağlayarak Beşiktaş JK Futbol Takımı ana sponsoru olmaya devam edecek. Vodafone’un yatırımlarına devam ettiğinin en somut göstergelerinden biri olan anlaşma kapsamında, forma göğüs sponsorluğunun toplam değeri 5 yıl için 25 milyon dolara ulaştı.

Vodafone Arena’da gerçekleşen yeni forma göğüs sponsorluğu anlaşmasının imza töreninde Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın yanı sıra Beşiktaşlı futbolcular Cenk Tosun, Oğuzhan Özyakup, Ryan Babel ve Atiba Hutchinson da hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here