­

Beşiktaş’ın önde gelen isimlerinden, eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, Pazartesi günü siyah beyazlı takımda çok önemli gelişmelerin olacağını söyledi.
SEZON SONUNDA TAKIMI DEVRALACAK
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kaynar, ”Pazartesi günü A Milli Takım teknik direktörü açıklanacak. Şenol Güneş’in ismi resmen açıklanacak. Beşiktaş’a ise Tamer Tuna gelecek. Sezon sonuna kadar Şenol hocanın yardımcısı olarak görev yapacak. Performansına göre sezon sonunda takım ona emanet edilecek; Şenol hoca tamamen milli takıma geçecek. Bu süre içinde hem Beşiktaş hem milli takıma bakacak. Şu anda en güçlü olasılık bu. Şenol Güneş’le Tamer Tuna arasında sorun yok. İddialar geçek dışı. Tamer Tuna’yı özellikle iki yönetici Umut Güner ile Mahmut Yazıcıoğlu’nun Tamer Tuna’yı istedikleri doğrudur. Bu bilgi bende de var. Anlayışları uyuşuyor” dedi.
QUARESMA GİDİYOR
Erol Kaynar, Quaresma’nın ise Malatyaspor maçına kadrosuna alınmasına rağmen gönderileceğine belirten Kaynar, ”Quaresma parayla ilgili görüşmelerini yapıyor. Kısa sürede çözüleceğine inanıyorum. Buradan söylüyorum Quaresma gidiyor” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here